line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області та громадська організація «ІСА - Україна» підписали Меморандум про довгострокову співпрацю

Мета Меморандуму - сприяння забезпеченню соціально-економічного та гуманітарного розвитку громад України і США. Його підписання відбулося 15 липня в ході відеоконференції "Оnline події в органах місцевого самоврядування та третьому секторі", яка є одним із заходів в області, спрямованих на реалізацію в регіонах завдань Президента України про реформування місцевого самоврядування.

Також всі учасники відеоконференції отримали інформацію про новий конкурс, оголошений Європейським союзом спільно з Державним фондом регіонального розвитку.

 

Органи місцевого самоврядування - переможці конкурсу отримають фінансову допомогу для вирішення завдань з розвитку своїх територій. У тому числі систем водопостачання та водовідведення, збору та утилізації ТПВ, благоустрою територій, проектів у соціальній, житловій та інших сферах.

 

Умовами фінансування даної інвестиційної програми є: наявність затвердженої проектно-кошторисної документації на будівництво та реконструкцію об'єктів; середньостроковий період їх фінансування. Мінімальна кошторисна вартість програм регіонального значення, що реалізується в містах обласного значення, повинна становити не менше 1 млн. грн. Для інвестиційних програм проектів районного значення, спрямованих на вирішення проблем однієї або декількох територіальних громад міст районного значення, сіл, селищ, не менше 200 тисяч грн.

 

Співфінансування з місцевих бюджетів та інших джерел повинно бути в розмірах: для інвестиційних програм, що реалізуються в обласних центрах, не менше 10% від загальної вартості проекту; в містах обласного та районного значення, а також для об'єктів власності територіальної громади сіл, селищ, міст, що знаходяться в управлінні обласних рад - не менше 5%. Для сіл і селищ проект може здійснюватися без співфінансування з місцевих бюджетів.

 

Аплікаційну форму, критерії оцінки та відбору інвестиційних проектів можна знайти на сайті Державного фонду регіонального розвитку.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2021 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь