line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Обговорення актуальних питань з громадою


З метою забезпечення відкритості діяльності влади, створення конструктивного діалогу з людьми та сприяння конкретному вирішенню нагальних проблем громади голова райдержадміністрації Столбовий І.М. за участі  голови районної ради Масельського С.І., Веселівського сільського голови Пєтухова В.В. провів зустріч з мешканцями  с. Слабунівка Веселівської сільської ради.

 

Голова райдержадміністрації Столбовий І.М. надав коментар щодо соціальних ініціатив Президента України та  проінформував селян про основні напрямки роботи по виконанню Програми соціально-економічного розвитку району на поточний рік.

 

Також під час зустрічі жителів та місцевої влади обговорено найбільш актуальні питання територіальної громади, а саме: відкриття навчально-виховного комплексу в с. Слабунівка, робота Слабунівської ЗОШ, розпаювання земель та виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, комп’ютеризація загальноосвітніх закладів, підвіз дітей дошкільного та шкільного віку до навчальних закладів, ремонт доріг, забезпечення сталого електропостачання та інші.

 

Під час заходу голова райдержадміністрації Столбовий І.М. наголосив на тому, що принциповою позицію в районі є не закриття жодного загальноосвітнього навчального закладу, тому кожна школа  району буде працювати в новому навчальному році.

 

По закінченню зустрічі з територіальною громадою голова райдержадміністрації Столбовий І.М. та голова районної ради Масельський С.І. надали обґрунтовані відповіді на порушені запитання мешканців Веселівської сільської ради.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2021 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь