line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

В Харківській області вже відремонтовано більше 4 тисяч кілометрів доріг державного значення

IMG 3044В Харківській обласній державній адміністрації відбулася селекторна нарада, на якій розглядалось питання виконання ремонту доріг комунальної власності в населених пунктах та загального користування місцевого і державного значення, стан забезпечення співфінансування робіт із місцевих бюджетів.

 

   У нараді взяли участь перший заступник голови Вячеслав Тищенко, заступник голови та керівник апарату райдержадміністрації, заступник голови районної ради, представники установ та організацій району, військовий комісар, відповідальні працівники районної державної адміністрації.

   В ході селекторної наради заступник голови Харківської облдержадміністрації Євгеній Шахненко повідомив: «У цьому році, як ніколи, у нас триває спільна конструктивна робота з керівниками районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів, міських рад, міст обласного підпорядкування з ремонту не тільки доріг комунального значення, але і доріг загального користування місцевого значення. Цю роботу ми тримаємо на постійному контролі. І ще раз звертаємося до органів місцевого самоврядування й просимо активніше брати участь і допомагати нам в ремонті доріг загального користування місцевого значення, які з'єднують населені пункти, а особливо там, де проходять маршрути шкільних автобусів. На сьогоднішній день цифра співфінансування з місцевих бюджетів, міських, сільських, селищних перевищила вже 33 мільйони гривень. В умовах значного недофінансування потреб в ремонті доріг це - велика підмога для Служби автомобільних доріг і в цілому для жителів області».

   За словами начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області Євгена Зражевця, за рахунок коштів місцевих рад вдалося ліквідувати близько 45 тис. кв. м ямковості на дорогах. Одні із найбільших надходжень передбачено Балаклійським районом - більше 8 млн грн.

   Крім того, в ході селекторної наради Євген Зражевець повідомив, що на сьогоднішній день вже відремонтовано більше 4 тисяч кілометрів доріг державного значення.

   «Повністю готові автомобільні дороги за напрямками Харків-Ізюм, Харків-Зміїв-Балаклія, Мерефа-Лозова, Харків-Богодухів, Старий Мерчик-Краснокутськ та інші, - зазначив Євген Зражевець. - Однак на цьому ми не зупиняємося. На сьогоднішній день стоїть першочергове завдання - надати комфортний проїзд по напрямках шкільних автобусів, автобусних маршрутів, основних в'їздів у райони. Потенціал дорожніх підприємств дозволяє це виконати».

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь