line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Сьогодні на засіданні координаційної ради було обговорення питання стану утримання автомобільних доріг

IMG 05036 березня 2017 року в районній державній адміністрації відбулося засідання Координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху при райдержадміністрації.

 

 

 

 

   В роботі Координаційної ради взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації, голова ради Вячеслав Тищенко, провідний спеціаліст відділу житлово - комунального господарства та розвитку інфраструктури управління економічного розвитку, торгівлі, житлово – комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації, секретар ради Ірина Ковалевська, члени Координаційної ради та запрошені.

   Головною темою першого в цьому році засідання було обговорення питання щодо стану утримання автомобільних доріг загального користування та доріг комунальної власності в населених пунктах району.

   Доповідачами під час засідання було відмічено, що у зв’язку з несприятливими погодними умовами в зимовий період, пов’язаними з різкими коливаннями температури зовнішнього повітря, автомобільні дороги в районі нині перебувають у незадовільному стані. Суттєвими недоліками в експлуатаційному утриманні проїзної частини доріг залишається їх ямковість, напливи, просідання, а несвоєчасне усунення цих недоліків значно впливає на стан безпеки дорожнього руху та аварійності.

   За підсумками проведеного засідання Координаційною радою прийнято відповідне рішення з питання порядку денного, де визначено завдання по усунення проблемних питань, які є на автошляхах району та виконавців, відповідальних за здійснення даного напрямку роботи.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < вересня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь