line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Розпочато підготовку до Дня Перемоги

Сьогодні голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський, за участі голови районної ради Олександра Літвінова, провів робочу нараду з підготовки та проведення у Балаклійському районі Дня Пам'яті та примирення, 72-річниці Перемоги над нацизмом у Європі.

 

   З метою належного відзначення Дня Пам'яті та примирення, 72-річниці Перемоги над нацизмом у Європі, передбачений комплекс заходів. Наразі, увага повинна бути приділена стану пам’ятників, пам’ятних знаків та місць поховань загиблих воїнів. Напередодні Дня Перемоги відбудуться зустрічі керівників району з учасниками бойових дій у Другій світовій війні.

   "Важливо не оминути увагою і турботою жодного ветерана, вивчити всі потреби фронтовиків, допомогти вирішити нагальні проблеми та привітати всіх зі святом. Жоден ветеран не повинен залишитися поза увагою", – підкреслив Степан Масельський.

   Також, у навчальних закладах та закладах культури проходитимуть тематичні уроки, виставки, зустрічі з ветеранами Другої світової війни. Традиційно у кожному населеному пункті району напередодні та вдень свята заплановані урочисті заходи. У святкові дні відбудуться зустрічі керівників району з ветеранами, урочистий мітинг та святковий концерт. 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь