line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Измени Одну Жизнь 

Ukrainian English French German Italian Russian

Про хід підготовки до нового навчального року в області розповіла голова ХОДА Юлія Світлична.

Spisok-22efУ навчальних закладах регіону продовжують ремонтні роботи та оновлюють обладнання.

«Цього року за рахунок обласного бюджету нове обладнання для оснащення кабінетів математики, хімії, фізики, біології й географії та меблі придбали для 41 загальноосвітнього навчального закладу в 10 районах, 3 містах та 3 ОТГ», - відзначила керівник області.

   Так, нові кабінети з’являться в школах Балаклійського, Близнюківського, Богодухівського, Валківського, Вовчанського, Дворічанського, Золочівського, Нововодолазького, Печенізького, Сахновщинського районів, міст Куп’янськ, Лозова, Первомайський, а також Старосалтівської, Мереф’янської та Чкаловської об’єднаних громад.

   «Також поставлено 35 одиниць мультимедійного обладнання для 10 загальноосвітніх навчальних закладів Красноградського, Нововодолазького, Первомайського та Печенізького районів, міста Первомайський і двох громад – Старосалтівської та Роганської», - повідомила Юлія Світлична.

   Вона відзначила, що особливу увагу в області приділено оснащенню опорних шкіл.

   «Ми не женемося за кількісними показниками, не намагаємося просто змінити вивіски на школах. Кожну з 12 опорних шкіл, що вже працюють на Харківщині, ми відкривали лише після проведення капітального ремонту та встановлення нових комп’ютерів і обладнання в кабінетах фізики, хімії, біології, математики, географії. І це не комплект пробірок, а сучасні цифрові лабораторії, інтерактивні комплекси, на яких навчаються діти в європейських країнах», - підкреслила голова ХОДА.

   Усе необхідне нове обладнання та меблі також уже встановлюють у новій школі в селищі Пісочин.

   За інформацією Юлії Світличної, обладнання оновили й у дитсадках регіону. Так, було проведено оснащення пралень та харчоблоків у 7 дошкільних навчальних закладах Золочівського, Ізюмського, Красноградського, Первомайського районів та міста Первомайський, облаштовані тіньові навіси та пісочниці з навісом на ігрових майданчиках у 3-х дошкільних навчальних закладах Близнюківського та Первомайського районів, придбано комплекти меблів для дошкільного підрозділу Петрівського навчально-виховного комплексу Красноградського району.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < березня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal