line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Сьогодні голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський провів особистий прийом громадян.

 

IMG 9401Перша заявниця звернулася до голови райдержадміністрації Степана Масельського з проханням надати роз’яснення щодо призначення та виплати державної соціальної допомоги, як малозабезпеченій сім'ї та одинокій матері.

 

 

   Як пояснила заступник голови райдержадміністрації Валентина Панасенко, згідно з чинним законодавством державна соціальна допомога, у даному випадку не може бути призначена через перевищення доходів на одну особу, більше ніж прожитковий мінімум. Але, як зазначив Степан Масельський, заявниці буде надана матеріальна допомога для підготовки  дітей до школи.

 За дорученням керівника району спеціалістами юридичного відділу райдержадміністрації буде надана консультативна допомога жительці Балаклії, яка звернулася з проханням щодо сприяння у присвоєнні окремої адреси об’єкту нерухомого майна.Позитивно буде вирішено питання щодо надання матеріальної допомоги постраждалій жительці вул. Арсенальної, внаслідок надзвичайної ситуації 23 березня.

   Також було кілька звернень щодо проведення аварійно-відбудовувальних робіт в житлових будинках, розташованих в сел. Нафтовиків. Як зазначив Степан Масельський, всі об’єкти пошкоджені в наслідок надзвичайної ситуації будуть відремонтовані згідно із затвердженими термінами.

   На особистому контролі Степана Масельського знаходиться питання наступної заявниці –літньої жительки сел. Нафтовиків, яка звернулася з питанням невірного нарахування за послуги з газопостачання. Під час розгляду цього питання голова райдержадміністрації дав доручення представникові ПАТ "Харківгаз" невідкладно розібратися з ситуацією.

   Також, за дорученням керівника району буде вивчено питання щодо виділення земельної ділянки (паю), яка знаходиться за межами населеного пункту на території Гусарівської сільської ради.

   Крім того були звернення щодо зарахування на квартирний облік, призначення аліментів та інші. Усі заявники отримали докладні роз’яснення, деякі питання Степан Масельський взяв на контроль.

IMG 9373IMG 9411IMG 9479


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь