line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Традиційними заходами та масовими гуляннями відзначили день народження села жителі Шевелівської сільської ради

23Красивому, мальовничому селу Шевелівка виповнилося 286 років. Щоб разом відзначити цю дату в сільському Клубі зібралося багато його жителів та шановні гості - заступник голови Балаклійської районної державної адміністрації Валентина Панасенко, депутат Харківської обласної ради Анатолій Русецький.

 

   Відкриваючи святковий захід до присутніх звернулася Шевелівський сільський голова Галина Євсюкова, яка розповіла про життя та розвиток громади і сердечно подякувала керівникам району – голові Балаклійської районної державної адміністрації Степану Масельському та голові районної ради Олександру Літвінову за постійну підтримку та надання допомоги у розвитку територіальної громади.
   Потім до присутніх звернулася Валентина Панасенко. У першу чергу Валентина Михайлівна передала щирі вітання зі святом від голови Балаклійської районної державної адміністрації Степана Масельського і висловила найщиріші слова вдячності всім, хто з теплом прийняв евакуйованих під час надзвичайної ситуації на арсеналі та забезпечив їх необхідним. Від усієї душі Валентина Михайлівна побажала жителям Шевелівки мирного неба, міцного здоров’я, благополуччя та усіляких гараздів.
   Також зі щирими вітальними словами до Шевелівців звернувся депутат Харківської обласної ради Анатолій Русецький і для нагородження на сцену були запрошені кращі представники громади.
   За багаторічну сумлінну працю, активну громадську позицію та з нагоди Дня села Почесною грамотою Балаклійської районної державної адміністрації нагороджені Сергій Леонтійович Євсюков, Сергій Васильович Євсюков, Микола Васильович Малихін, Сергій Федорович Бєлєвцев та Віра Олександрівна Проскуріна.
   З нагоди Дня села багато жителів Шевелівки були нагороджені подарунками від Благодійного Фонду «Даруй Добро» та Грамотами і подарунками від сільської ради.
   Потім відбувся святковий концерт підготовлений творчим колективом сільського Клубу та артистами з Чепіля.
   Завершилося свято народними гуляннями зі смачною польовою кашею та шашликами. Для дітей були організовані безкоштовні атракціони, а ввечері відбулася святкова дискотека.

242526


 

 

272829


 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь