line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

У святковій піднесеній атмосфері залиманці відзначили День села

37“Село - це наш дім, наше коріння, наша материнська пісня. Це розбуджені світанки та духмяні пахощі літа, це безкрайні простори та багата земля. Це ми з вами, це наша Україна, криниця нашого роду». З цих, сповнених любові до рідного краю слів, розпочався 10 вересня 2017 року святковий захід присвячений 346 річниці заснування села Залиман.

 

   У святково прибраному залі сільського Будинку культури зібралися жителі сіл, які входять до складу громади – Залимана, Мирної долини та Норцівки.
   Щоб разом з залиманцями розділити радість свята, на нього завітали голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський та начальник відділу культури райдержадміністрації, помічник депутата Харківської обласної ради Анатолія Русецького, Оксана Супрун.
   Сьогодні, завдяки фінансовій децентралізації, Залиманська громада, як і всі громади району, стрімко розвивається. Відновлюється освітлення, ремонтуються дороги та медичні заклади. Зокрема, у Норцівському ФАПі замінено покрівлю та відремонтовано ганок, у Залиманському створені сучасні умови для надання якісної медичної допомоги. Для цього в медичному закладі є все: водогін, гаряча вода, оновлені меблі. ФАП обладнаний сучасним медичним обладнанням.
   А наступного року, як у своїй вітальній промові підкреслив голова райдержадміністрації Степан Масельський, на базі Залиманської школи планується відкрити дитячий садочок, адже у Залимані дуже багато діток. «Незабаром ми розпочнемо роботу з переобладнання школи під навчально-виховний комплекс і наступного року на базі школи буде відкрито сучасний, комфортний та затишний дитячий садочок. Також спільними зусиллями будуть вирішені інші нагальні питання, для цього ми зробимо все належне. Головне, щоб на наших вулицях завжди лунав дитячий сміх, щоб ми завжди жили під мирним небом», – підкреслив голова райдержадміністрації.
   Від себе особисто, від жителів району, Степан Масельський висловив щиру вдячність жителям Залиманської громади за надання допомоги евакуйованим під час надзвичайної ситуації 23 березня.
   «Надзвичайна ситуація на арсеналі довела, що на Балаклійщині, на Харківщині живуть надійні, дружні люди, які у важку секунду завжди прийдуть на допомогу. Адже, усі люди, які були евакуйовані під час надзвичайної ситуації, отримали захист, були нагодовані і забезпечені всім необхідним. Головне, вони відчули людську доброту і тепло сердець. За що я хочу вам низько вклонитися» - сказав Степан Іванович.
   Залиманський сільський голова Юрій Чередниченко розповів про розвиток громади і від імені односельців, від себе особисто висловив щиру вдячність керівникові району Степану Масельському, голові районної ради Олександру Літвінову, керівникам підприємств, які працюють на території громади, за надання допомоги у вирішення питань її життєдіяльності.
Потім відбулася урочиста церемонія нагородження.

  Почесними грамотами Балаклійської районної державної адміністрації та Балаклійської районної ради нагороджено:

- Педагогічний колектив Залиманської ЗОШ І-ІІІ ступенів, на чолі з директором, депутатом районної ради Геннадієм Клюєвим - за вагомий особистий внесок у розвиток освіти, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління, високий професіоналізм і з нагоди 30-ї річниці заснування школи та Дня села;
- Вокальний колектив «Родина» - за збереження народних традицій, розвиток аматорської народної творчості та з нагоди Дня села;
- Гадяцьку Наталію Іванівну, пенсіонера, ветерана педагогічної праці - за вагомий особистий внесок у справу розвитку освіти та культури, розвиток аматорської народної творчості та з нагоди Дня села;
- Греблю Олександра Васильовича, механізатора ТОВ «Агросвіт Савинці» - за багаторічну сумлінну працю в галузі сільського господарства та з нагоди Дня села;
- Глушака Сергія Максимовича, пенсіонера Кавалера Ордена трудової Слави ІІІ ст. – за багаторічну сумлінну працю в галузі сільського господарства.
Потім до слова була запрошена Оксана Супрун, яка від імені депутата Харківської обласної ради Анатолія Русецького, від себе особисто щиро привітала всіх зі святом та вручила кращим жителям Залиманської громади подарунки від Благодійного Фонду «Даруй Добро».
   Ще багато жителі залиманців були відзначені Грамотами сільської ради.
   У теплій святковій атмосфері лунали пісні, які виконували залиманські аматори мистецтва, а маленькі танцюристи подарували глядачам запальні таночки. Свято продовжилося біля сільського Будинку культури, де продовжився великий святковий концерт. Усі бажаючі мали змогу скуштувати смачної польової каші та шашликів, для дітей були організовані безкоштовні атракціони.

433940


 

 

38

 4142

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь