line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Президент закликав народних депутатів не затягувати з прийняттям медичної реформи

ODA11 вересня Петро Порошенко провів нараду з питань розвитку сільської медицини та впровадження медичної реформи.

 

 

 

 

   «Ми не можемо далі затягувати ситуацію з медичною реформою. Це також є питанням національної безпеки держави. Значна частина українського народу просто позбавлена права на отримання якісних медичних послуг через те, що законсервована абсолютно не ефективна радянська система», - підкреслив Петро Порошенко.

   Глава держави нагадав, що Урядом був розроблений проект медичної реформи. При цьому він зауважив, що якщо в професійному середовищі є якісь зауваження до цього проекту, існує процедура обговорення, щоб усунути недоліки, які існують.

  Президент також зазначив, що, за його рішенням, питання медичної реформи було винесене на засідання Національної ради реформ. У парламенті проект доопрацьовувався разом із представниками Уряду, профільного комітету, громадських організацій, і до нього були внесені суттєві поправки.

   «Національна рада реформ схвалила проект, і хотів би звернутися з проханням до наших народних депутатів (при чому не обов’язково з коаліції) - для того, щоб ми доклали максимум зусиль, не затягували з прийняттям медичної реформи», - підкреслив Петро Порошенко.

   Глава держави зауважив, що критика, зауваження та пропозиції до проекту можуть висловлюватись і будуть максимально враховані. «Але заморозити статус-кво – це найгірше з будь-яких можливих рішень», - переконаний він.

   Президент також зазначив, що значною складовою частиною медичної реформи є покращення ситуації з рівнем забезпечення медичними послугами на селі.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь