line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський провів апаратну нараду

IMG 5481Голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський провів апаратну нараду, яка проходила за участі першого заступника та заступника голови райдержадміністрації Вячеслава Тищенка та Валентини Панасенко, керівника апарату РДА Ніни Чернолясової, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, організацій, установ району.

 

  На особистому контролі голова райдержадміністрації тримає питання завершення аварійно відбудовувальних робіт.

   Наразі, у приватному секторі уже стовідсотково виконані роботи з встановлення вікон.

  Також з районного бюджету виділені кошти на технічне переоснащення (капітальний ремонт) вентиляційних каналів в багатоповерховому будинку по вул. Арсенальній, 51 у сумі 203,4 тис. грн.

  На особливому контролі голови райдержадміністрації перебуває питання щодо газифікації вул. Арсенальної (переведення квартир житлових будинків на індивідуальне опалення).

  Без зволікань, як наголосив Степан Масельський, повинна проводитися подальша робота з придбання житла, мешканцям будинків житло яких після надзвичайної ситуації визнані непридатними для проживання.

  На особистому контролі голови райдержадміністрації знаходиться питання підготовки об’єктів соціальної сфери до опалювального сезону. Під час розгляду цього питання по освітнім закладам, начальник відділу освіти райдержадміністрації Світлана Швід доповіла, що всі дозвільні документи на пуск газу по всім навчальним закладам району готові стовідсотково. Наразі посилена увага приділена завершенню будівництва блочно-модульних котелень для опалення Андріївської ЗОШ №1 та Пришибського НВК.

  На особливому контролі голови райдержадміністрації знаходиться питання проведення ремонту доріг в районі. Як підкреслив Степан Масельський, сьогодні повинно бути приділено максимум уваги цьому питанню і дорожня мережа повинна бути приведена до належного стану без затримань.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь