line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

 

Ukrainian English French German Italian Russian

Спільними зусиллями потрібно рухатися до поставленої мети. Степан Масельський

IMG 0535З метою підвищення ефективності при вирішенні питань покращення життєдіяльності мешканців району, щороку головою райдержадміністрації проводяться сходи громадян. 

 

 

 

  Так, 11 квітня відбулися сходи громадян Шебелинської, Асіївської та П’ятигірської територіальних громад. У заході взяли участь голова районної ради Олександр Літвінов, сільські голови, депутати районної та сільських рад, члени виконкому, керівники соціальної та гуманітарної сфери, сільськогосподарських підприємств, правоохоронних органів, представники районних ЗМІ.

  У 2018 році Шебелинською сільською радою заплановано здійснити капітальний ремонт вуличного освітлення, виготовити проектно-кошторисну документацію для буріння глибоководної свердловини з метою забезпечення населення територіальної громади якісною питною водою.    

  Також подано на конкурс проект на встановлення теплового насосу для опалення будівлі ФАПу та заплановано закупівлю меблів.IMG 0519

  Зокрема триває виготовлення проектно-кошторисної документації на заміну покрівлі та утеплення горища Шебелинської ЗОШ та планується облаштування класної кімнати для майбутніх учнів 1 класу.

  Разом з тим потребують вирішення питання автобусного сполучення, графіку роботи поштового відділення, вирішення кадрового питання на посаду фельдшера до місцевого ФАПу, побудова дитячого садочка. Також мешканці Шебелинської територіальної громади просили керівника району сприяти налагодженню безперебійної роботи районного радіомовлення.

  «Так, сьогодні існує багато питань, щодо роботи радіо. Тому ми працюємо над тим, щоб районне радіомовлення здійснювалося шляхом передачі хвилями FM. Таким чином ми відійдемо від застарілих та неякісних мереж і зможемо інформувати громадян про події у районі протягом дня», - сказав Степан Масельський.

  До пріоритетних завдань П’ятигірської сільської ради належить заміна віконних блоків та дверей на енергозберігаючі металопластикові у Палаці Культури та у П’ятигірській ЗОШ І-ІІІ ступенів, заміна вікон на енергозберігаючі у ДНЗ. Також буде здійснено ремонт доріг комунальної власності, придбано спортивний майданчик, встановлено вузли обліку електроенергії вуличного освітлення та його відновлення.

 IMG 0543Відкритими залишаються питання придбання службового житла для потреб П’ятигірської амбулаторії загальної практики сімейної медицини та реконструкції підвідного водопроводу від водної скважини №2 до розподільчої мережі селища П’ятигірське.

  Також жителі селища звернулися з проханням у межах медичної реформи розмістити в амбулаторії детальну інформацію про кожного лікаря та закріпити за селищем сімейного лікаря.

  «Ми розуміємо, що громаду повинен обслуговувати один сімейний лікар, який буде володіти інформацією щодо стану здоров‘я кожного пацієнта. Завдяки цьому процес лікування пацієнтів буде значно ефективнішим, - зазначив Степан Масельський. - Ми відреагуємо на ваше прохання і за амбулаторією буде закріплено сімейного лікаря.»

  Асіївською сільською радою у поточному році заплановано провести громадські роботи з благоустрою території громади, придбання матеріалів для завершення освітлення вулиць, ремонт пам‘ятника, здійснити ремонт тротуарів у селищі Слобожанському та селі Асіївка, капітальний ремонт сільського клубу та ФАПу у селищі Слобожанське.

Актуальними для представників Асіївської територіальної громади залишаються питання модернізації мережі водопостачання, завершення вуличного освітлення, завершення ремонту сільського клубу.

Підбиваючи підсумки зустрічі, голова райдержадміністрації окреслив головні завдання розвитку кожної територіальної громади,а це: завершення освітлення, ремонт доріг, капітальний ремонт системи водопостачання та вирішення питань автобусного сполучення та інші.

  «Сьогодні ми ставимо завдання здійснити освітлення вулиць у кожному населеному пункті сучасними світлодіодними лампами, провести модернізацію мережі водопостачанння, забезпечити мешканців кожної громади закладами охорони здоров‘я, освіти та функціонуючими у належному стані закладами культури, - поінформував Степан Масельський. - У нас є фінансові можливості зробити наш район кращим і комфортним для життя, для цього нам потрібно ваше бажання та ефективна співпраця з місцевими жителями. Ніхто за нас не вирішить наших проблем, тому потрібно спільними зусиллями рухатися до поставленої мети.»

IMG 0560IMG 05462IMG 05831

 

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < березня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь