line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Громадські організації можуть отримати кошти на реалізацію соціальних проектів та заходів

232Оголошено конкурс з визначення програм, що розроблені інститутами громадянського суспільства соціального спрямування, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка в 2020 році.

 

 

 

  Конкурс проводиться в рамках виконання комплексної Програми соціального захисту населення Харківської області на 2016 - 2020 роки та Програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2021 року в Харківській області.

  «Метою конкурсу є розвиток партнерства з інститутами громадянського суспільства соціального спрямування та залучення їх до розв’язання соціальних проблем цільових груп населення Харківської області відповідно до визначених напрямків», - розповіли в Департаменті соціального захисту населення ХОДА.

  Пропозиції, які подаються на конкурс, мають бути спрямовані на подолання гендерних стереотипів, розвиток системи з надання соціальних послуг з раннього втручання дітям віком від 0 до 4 років, підтримку сімей з дітьми, формування сімейних цінностей та відповідального батьківства, підтримку внутрішньо переміщених осіб та приймаючих громад, підтримку осіб з інвалідністю, ветеранів та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

  Програми мають бути націлені на вирішення проблем жителів Харківської області. У конкурсі можуть брати участь інститути громадянського суспільства соціального спрямування, які:

  1) є юридичними особами та зареєстровані в установленому чинним законодавством України порядку;

  2) зареєстровані не пізніше ніж за шість місяців до дати оголошення конкурсу.

  Програми (проекти, заходи) можуть включати такі види діяльності: проведення семінарів, конференцій, засідань за круглим столом, надання соціальних послуг тощо.

  У рамках проведення конкурсу не можуть бути підтримані програми (проекти, заходи), які:

  - спрямовані на отримання прибутку;

  - спрямовані на підтримку політичної партії або релігійної організації.

  Граничний обсяг фінансування однієї програми (проекту, заходу) коштом обласного бюджету становить не більше 180 тис. грн.

  Бюджетним коштом може бути профінансовано не більше як 85% вартості програми (проекту, заходу) - окрім громадських об’єднань ветеранів та осіб з інвалідністю. Решта 15 % необхідного обсягу фінансування проекту мають бути забезпечені інститутом громадянського суспільства соціального спрямування у вигляді матеріальних чи нематеріальних ресурсів, у тому числі як оплата вартості приміщення, техніки, обладнання, проїзду тощо.

  Більше інформації - тутФорма заяви для участі у конкурсі.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < жовтня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь