line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

За останні роки в області відкрили 66 дитсадків, 29 ІРЦ, 24 ресурсні кімнати та 25 медіатек

svitl0907Такі дані навела голова ХОДА Юлія Світлична.

 

 

 

 

 

 

 

    9 липня вона взяла участь у Координаційні раді з питань впровадження реформи у сфері освіти, яка відбулась під керівництвом Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана в режимі селектору.

   Розпочинаючи нараду, Володимир Гройсман наголосив, що підготовка до нового навчального року має відбуватися з урахуванням інновацій, які запроваджуються в освітній сфері країни.

    «Ми другий рік поспіль інвестуємо в сумі вже майже 7 млрд грн на нове обладнання, все те, що стосується підготовки та навчання в Новій українській школі. Я сьогодні хотів би почути прогрес: як використовуються кошти державного та місцевих бюджетів на підготовку інфраструктури шкіл для впровадження Нової української школи», - сказав Прем’єр-міністр України.

    Він також повідомив, що цього року Нова українська школа охопить уже 1 млн дітей. Окрім впровадження НУШ та використання освітньої субвенції, темами наради стали розвиток професійно-технічної освіти, створення нових місць у дитячих садках та впровадженні інклюзії.

   Говорячи про результати, яких досягнуто в освітній сфері Харківської області, керівник регіону Юлія Світлична підкреслила: «Харківщина підтримує реформування галузі освіти, яким охоплено всі ланки – від дошкільної до професійно-технічної освіти».

   «За останні 5 років у Харківській області відкрито 66 нових дитячих садочків, створено 158 додаткових груп. Це майже 7,5 тисячі нових місць для дітей, які стояли в чергах. Пріоритетом є повністю зробити так, щоб черг не було. Цього року заплановано створити в цілому в області 1500 додаткових місць у дитсадках. Я думаю, що ми перевищимо цей показник», - сказала голова Харківської ОДА.

   Юлія Світлична відзначила, що на капітальні ремонти та зміцнення матеріально-технічної бази загальноосвітніх шкіл у області цього року з бюджетів усіх рівнів спрямують 366 млн грн. Окрім умов навчання, велику увагу приділяють і систематичному підвищенню кваліфікації педагогів.

   «Минулі майже 3 роки в Харківській області ведеться робота щодо створення належних умов для тих діток, які мають особливі освітні потреби. Створено 29 інклюзивно-ресурсних центрів, 24 ресурсні кімнати, 25 медіатек. Той план, який ми ставили, навіть перевиконано», - навела дані керівник області.

   Щодо розвитку професійно-технічної освіти Юлія Світлична повідомила про те, що в області зараз діють 12 регіональних центрів та 5 навчально-практичних центрів, у процесі формування знаходяться ще 2 НПЦ.

   Підбиваючи підсумки селекторної наради, Юлія Світлична наголосила на необхідності забезпечити якісну та вчасну підготовку до нового начального року.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < жовтня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь