line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Олексій Кучер дав старт реорганізації ХОДА

-1bcbЧисельність працівників облдержадміністрації скоротять на 20 %, низку підрозділів ОДА ліквідують.

 

 

 

 

 

  Відповідні розпорядження «Про внесення змін до структури Харківської обласної державної адміністрації» та «Про структуру апарату Харківської обласної державної адміністрації» голова ХОДА підписав 17 червня.

  «Згідно з розпорядженнями, які я сьогодні підписав, завершується скорочення чисельності працівників ОДА – загалом вона скоротиться на 20% (це близько 190 посад). Також припиняється діяльність 6 юридичних осіб. Робочі процеси будуть оптимізовані, в тому числі ліквідуємо дублювання функцій у структурних підрозділах», - повідомив Олексій Кучер.

  За його інформацією, у структурі ОДА також утворюється незалежний підрозділ для розподілу коштів між структурними підрозділами та РДА.

  «Це дозволить уникнути значного дисбалансу в розмірах заробітних плат звичайних працівників. Знищується ситуація, коли в одному структурному підрозділі працівники отримують заробітну плату до 20 тисяч гривень, а в іншому - не більш ніж 7 тисяч гривень», - пояснив голова ХОДА.

  Крім того, утворюються Департамент цифрової трансформації регіону, який забезпечить реалізацію сучасної політики у сфері діджиталізації, та Управління внутрішнього аудиту та правової перевірки, яке контролюватиме діяльність ОДА та РДА, підконтрольних та підзвітних установ і організацій у площині фінансової дисципліни, витрачання бюджетних коштів та дотримання вимог законодавства.

  «Наразі готуються зміни до регламенту ОДА. Плануємо запровадити повноцінний та реальний електронний документообіг, мінімізувати бюрократичні механізми», - додав Олексій Кучер.

  Він також відзначив, що за останній час з Харківської ОДА було звільнено близько 15 держслужбовців, які обіймали високі керівні посади. На більшість посад уже призначено нових керівників.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < серпня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь