line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Робоча поїздка до смт Андріївка

IMG 4240Сьогодні був вражений поїздкою до смт Андріївка.
 
 
 
 
 
 
 
 
  В ході робочої поїздки до смт Андріївка голова районної державної адміністрації Віталій Карабанов зустрівся з керівниками Донецької ОТГ, закладів охорони здоров’я, освіти, культури та керівниками комунальних підприємств житло-комунального господарства. В ході зустрічі обговорили стан соціально-економічного розвитку територіальної громади та підготовку до роботи в осінньо-зимовий період.
  Керівник району ознайомився з роботою амбулаторії загальної практики сімейної медицини смт Андріївка, поцікавився рівнем забезпечення медичними препаратами, кількістю звернень громадян за медичною допомогою та проблемами, які виникають у роботі установи.
  Як повідомила директор КНП БРР ХО «БРЦПМСД» Тамара Пересічанська, є проблема з підготовкою закладу до початку опалювального сезону через відсутність обладнання в котельні. Голова районної державної адміністрації дав доручення Донецькому селищному голові Анатолію Наздрачову терміново розібратися в ситуації та вжити всіх відповідних заходів, щодо проведення ремонтних робіт даху будівлі амбулаторії та вирішення питання з її опаленням. Зі свого боку голова райдержадміністрації зазначив, що буде розглянуто можливість виділення з районного бюджету субвенції на придбання насосів та газового котла. «Всі об’єкти соціальної сфери повинні 100 % бути готовими до опалювального сезону 2020-2021 років» підкреслив Віталій Карабанов.
  Під час візиту очільник району оглянув санітарний стан території селищної ради. Слід зазначити, що під час об'їзду території, санітарний стан та благоустрій територіальної громади залишив вкрай негативні враження: бур'яни не скошені, сміттєві баки переповнені, повний безлад - і все це через бездіяльність та нехлюйське відношення до своїх обов’язків старости (колишнього голови Андріївської селищної ради) Євгена Бабакова. Нажаль, він самоусунувся від вирішення проблем Андріївської територіальної громади.
  Віталій Карабанов дав доручення у найкоротші терміни вжити всіх необхідних заходів щодо приведення території населеного пункту до належного санітарного стану.
По закінченню робочої поїздки керівник району, зазначив, що всі доручення, які сьогодні були надані керівникам територіальної громади, під час робочої зустрічі повинні виконуватися невідкладно в стислі терміни. Керівники особисто несуть персональну відповідальність за виконання наданих доручень.

IMG 4242IMG 4260IMG 4270IMG 4307IMG 4327IMG 4285

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < вересня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 30        

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь