line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Олексій Кучер відвідав два найбільших промислових підприємства Ізюмського району

1a138 липня голова ХОДА відвідав Ізюмщину з робочим візитом.

 

 

 

 

 

 

  Зокрема, в Ізюмському районі керівник області ознайомився з роботою та поспілкувався з колективами Ізюмського комбінату хлібопродуктів та приладобудівного заводу.

  Основними видами діяльності Ізюмського комбінату хлібопродуктів є комбікормова промисловість, заготівля сільськогосподарських культур, а до складу підприємства входять комбікормовий завод та хлібоприймальне підприємство.

  Олексій Кучер відзначив, що завод працює у цій сфері вже понад 30 років, й значна кількість колективу разом із керівником тут - з дня заснування.

  «Дякуючи керівництву, підприємство постійно розвивається та вдосконалюється, забезпечує ринок якісною продукцією, а земляків - роботою, тут працює близько 150 людей. Успішна робота підприємства потрібна нашій області», - сказав керівник Харківщини.

  Як відзначили на підприємстві, середня заробітна плата працівників філії за 4 місяці цього року складає 13 тис. грн. У розмові з Олексієм Кучером робітники підприємства просили його сприяти ремонтам місцевих доріг, дитячого садочку та фельдшерсько-акушерського пункту.

  Також, перебуваючи в Ізюмському районі, глава області відвідав Державне підприємство «Ізюмський приладобудівний завод», яке входить до складу Державного концерну «Укроборонпром».

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < вересня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 30        

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь