line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

В обласній інфекційній лікарні створять додаткове відділення реанімаційної допомоги

-bfb1Для цього вже визначили приміщення, найближчим часом розпочнеться його реконструкція.

 

 

 

 

 

 

  Про це повідомив заступник голови ХОДА Тарас Пастух.

  «Наявне відділення інтенсивної терапії інфекційки розраховане на 6 ліжок. Сьогодні ми розгорнули там вже 12 ліжок. Зрозуміло, що в таких умовах медичним працівникам вкрай важко працювати. Тому найближчим часом ми почнемо реконструкцію одного з відділень лікарні для збільшення можливості приймати важких хворих», - розповів заступник голови ХОДА.

  За словами директора інфекційки Павла Нартова, потік пацієнтів з коронавірусною хворобою не зменшується. Лікарня практично весь час переповнена.

  «Потреба розширяти відділення інтенсивної терапії є. Ми виділили приміщення і разом з обласною адміністрацією вирішуємо питання щодо проєкту реконструкції», - зауважив директор закладу.

 На сьогодні в лікарні, яка розрахована на 240 ліжок, перебувають 238 хворих.

  «На вихідні кількість хворих завжди більша, тому що ми не виписуємо тих, хто одужав. Але в принципі постійно до 240 хворих ми на себе беремо», - уточнив Павло Нартов.

  У зв’язку зі збільшенням випадків коронавірусної хвороби на Харківщині обласна адміністрація вимагає від органів поліції суворіше контролювати дотримання протиепідемічних заходів.

  «Ми в п’ятницю провели засідання комісії з техногенної та екологічної безпеки – і залишили всі карантинні заходи в області. Також вимагаємо від поліції посилити роботу в місцях скупчення людей та в транспорті. Тому що багато людей звертаються щодо того, що пасажири в транспорті вже забули про масковий режим. При цьому при виявленні хворих більшість з них говорять, що скоріш за все заразилися у метро, супермаркеті чи маршрутці», - зазначив Тарас Пастух.

  При цьому він наголосив на тому, що загальна летальність від хвороб у цьому році в області є меншою, ніж у попередні роки.

  «Ми не маємо статистики в розрізі діагнозів, але загальні цифри говорять про те, що смертність є меншою. Сьогодні люди не займаються самолікуванням, бо є значно більше страху. Вони звертаються до лікарів, набагато швидше виявляють хвороби і отримують відповідне лікування. Це ще один сигнал про те, що не треба займатися самолікуванням. Потрібно звертатися за професійною допомогою», - підкреслив заступник голови ХОДА.

  Також він повідомив про те, що вже на цьому тижні медичні працівники закладів області, які перехворіли на COVID-19, почнуть отримувати виплати з обласного бюджету.

  «З цього тижня керівники медзакладів вже можуть подавати документи. 11 пакетів вже подано, наприкінці тижня буде перше засідання комісії, і вже на цьому тижні будуть перші виплати. Хочу заспокоїти медпрацівників: функція комісії – перевірити наявність всіх документів. Комісія не буде проводити жодних розслідувань та перевірок. Є всі документи – комісія буде приймати позитивне рішення», - наголосив Тарас Пастух.

  На даний час на COVID-19 перехворіли 392 медпрацівники Харківщини.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < вересня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 30        

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь