line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Робоча поїздка до Веселівської та Вишнівської сільських рад

IMG 497505 серпня 2020 року голова районної державної адміністрації Віталій Карабанов разом з заступником голови районної державної адміністрації   Валентиною Панасенко та радником голови районної державної адміністрації з питань соціально-економічного розвитку району на громадських засадах Денисом Челапком здійснили робочу поїздку до Веселівської та Вишнівської сільських рад.

  Сільські голови доповіли про стан соціального та економічного розвитку територіальних громад, а також про хід підготовки об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років.

  Під час візиту до Веселівської сільської ради представники районної влади відкрили новозбудований фельдшерсько-акушерський пункт с. Новоселівка, а також відвідали Веселівську  загальноосвітню школу. Оглянули стан приміщення, поцікавилися матеріально-технічним забезпеченням закладу.

  Поспілкувалися також і з мешканцями. Найбільше жителів територіальної громади турбує земельні питання, а саме можливість розпаювання земель державної власності, що перебувають у користуванні державного підприємства «Дослідне господарство «Аграрне» Інституту рослинництва ім. В.Я. Юр'єва НААН України», використання земельбез правовстановлюючих документів, приведення до належного стану громадських колодязів та постійні перебої напруги в електричній мережі, що призводять до пошкодження електроприладів. З боку керівництва РЕМ відсутня комунікація з населенням та будь-яка реакція на численні звернення мешканців щодо вирішення проблемного питання. На території сільської ради працює Державне підприємство «Дослідне господарство «Аграрне» Інституту рослинництва ім. В.Я. Юр'єва НААН України», яке не приймає участі у вирішенні питань соціально-економічного розвитку громади, мешканці висловили бажання щодо більш активної участі підприємства у розвитку їх територіальної громади. Голова районної державної адміністрації пообіцяв провести робочі зустрічі з відповідними керівниками з метою вирішення порушених питань.

  На території Вишнівської сільської ради керівництвом району було відвідано сільський Будинок культури та загальноосвітню школу. Всі об’єкти соціальної сфери готові до роботи в осінньо-зимовий. В цьому році планується за кошти місцевого бюджету провести капітальний ремонт технологічного обладнання з заміною башти Рожновського для водозабезпечення села.

  За підсумками виїзду голова райдержадміністрації Віталій Карабанов надав доручення профільним заступникам голови райдержадміністрації та керівникам відповідних служб, установ, організацій щодо надання пропозицій для вирішення порушених питань та взяв на особистий контроль їх виконання.

IMG 4853IMG 4885IMG 4907IMG 4936IMG 4946IMG 4967IMG 4994IMG 5018IMG 5033


 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < вересня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 30        

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь