line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Для мене рятувальник – це уособлення відваги. Олексій Кучер

thumb-article-900x600-a3deГолова ХОДА привітав особовий склад Навчального центру Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України з 80-ю річницею створення закладу.

 

 

 

 

  6 серпня Олексій Кучер відвідав навчальний центр у селищі Ватутіне, перебуваючи з робочою поїздкою у Нововодолазькому районі.

  Він відзначив надзвичайно велику роль центру у підготовці фахівців ДСНС, які щодня рятують життя жителів як Харківської області, так і інших регіонів.

  «Я щиро радий вітати вас з цим ювілеєм. Це поважна дата – 80 років. Ми можемо тільки здогадуватися, скільки життів було врятовано за роки існування цього закладу, - зазначив Олексій Кучер. - Для мене особисто рятувальник – це уособлення відваги. Я щиро дякую вам від себе і від усього нашого регіону. Бажаю витримки вам і вашим сім’ям. І обов’язково - міцного здоров’я».

  Особовий склад центру також привітав керівник Департаменту реагування на надзвичайні ситуації ДСНС України Володимир Демчук.

  «Сьогодні навчальний центр є провідним навчальним підрозділом, який готує кваліфіковані та універсальні кадри - такі як сапер, рятувальник, дозиметрист, хімік і багато інших спеціальностей, які необхідні для системи ДСНС. Центр є як навчальним, так і бойовим підрозділом, який щоденно виконує завдання щодо захисту населення території від надзвичайних ситуацій», - сказав Володимир Демчук.

  Він також подякував співробітникам центру за участь у відновленні регіонів, які постраждали від російської військової агресії.

  «З 2014 року навчальний центр активно залучається для заходів із забезпечення обороноздатності держави, до заходів з гуманітарного розмінування на території Донецької та Луганської областей, до відновлення пошкоджених об’єктів інфраструктури на сході нашої держави. Вже понад 200 осіб навчального центру виконували задачі на сході», - зазначив Володимир Демчук.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < вересня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 30        

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь