line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Сьогодні 14 вересня відбулася апаратна нарада

rda panorama 114 вересня голова районної державної адміністрації Віталій Карабанов провів апаратну нараду.

 

 

 

 

 

  На нараді були присутні керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та установ району, які проінформували про виконані завдання минулого тижня та плани роботи на поточний тиждень.

  Особлива увага голови районної державної адміністрації приділена підготовці об’єктів соціальної сфери та житлового фонду Балаклійського району до роботи в осінньо-зимовий період. «Часу до початку сезону опалення залишилось мало, тому слід відповідально та оперативно поставитись до безумовної підготовки інфраструктури району до роботи взимку», - зазначив Віталій Карабанов.

  В ході апаратної наради головою районної державної адміністрації наголошувалось на вирішення питання утримання місць складання та зберігання виробничих біологічних відходів ТОВ «Курганський бройлер» та своєчасної виплати заробітної плати на підприємстві, також акцентовано увагу на постійному контролі за станом проведення ремонтних робіт спортивного залу «Олімп», питанню щодо вжиття протипожежних заходів на території району та інше.

  Підводячи підсумки наради, Віталій Карабанов дав низку доручень керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації щодо вирішення нагальних питань у визначені терміни.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < вересня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь