line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

До уваги суб'єктів підприємницької діяльності!

unnamed 1

Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва спільно з Департаментом економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації, які є учасниками Партнерської платформи Програми Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини для управлінських кадрів "FitforPartnershipwithGermanу" (далі - Програма) інформують щодо можливості он-лайн участі у коопераційній сесії з Німеччиною в рамках вищезазначеної Програми.

  Дана Програма спрямована на кооперацію з німецьким бізнесом як інструмент підтримки зовнішньоекономічної діяльності підприємств країн-партнерів та розвиток управлінських компетенцій у сфері міжнародної кооперації, зокрема для кооперації з німецьким бізнесом.

  Програма реалізується у тісній співпраці з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та Федеральним міністерством економіки і енергетики Німеччини.

  Цільовою групою для бізнес-сесії у Німеччині є менеджери середньої та вищої ланки підприємств із зовнішньоекономічним потенціалом різних секторів економіки.

  У зв'язку із карантинними обмеженнями наразі дана Програма реалізується у он-лайн режимі.

  Запрошуємо представників підприємництва Балаклійського району взяти участь у даній Програмі з метою підвищення підприємницького потенціалу та конкурентоспроможності регіону.

  Презентація Програми та основних цільових груп на 2021 рік додаються.

 

Презентацiя участі у Програмi

Харчова промисловість

Охорона здоров'я

Кооперацiя

Енергоефективнiсть

Industry

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < січня 2021 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь