line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Працівники сільського господарства Харківщини отримали нагороди до професійного свята

5

Урочистий прийом відбувся в ХОДА 26 листопада.

На початку зустрічі заступник голови ХОДА Тарас Пастух привітав присутніх із Днем працівників сільського господарства України та відзначив, що святкова церемонія неодноразово переносилась через карантинні заходи. Проте, за його словами, керівництво області не могло не привітати аграріїв із їхнім святом.   

  «Я хочу подякувати за працю, яку ви здійснюєте кожного дня. Ваша робота не передбачає ні вихідних, ні відпусток, ні нарікань на погоду, тому що пропущений робочий день може покласти край всім старанням та зусиллям, - звернувся до присутніх Тарас Пастух. - Ваша робота - це цех під відкритим небом, і ви приймаєте на себе всі ризики цього бізнесу, який є надзвичайно складним. Дякую, що ви не розчаровуєтеся, не покладаєте рук й приносите надзвичайну користь області та країні».

  Заступник голови ХОДА підкреслив високі показники роботи аграріїв Харківщини, яких вони досягли в цьому році, та відзначив кращих фахівців.

  Відзначено і працівників аграрного сектора Балаклійщини. Нагороду отримав Мартинов Павло Вікторович, голова правління ПрАТ "Балаклійське ХПП".

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < січня 2021 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь