line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Міністр внутрішніх справ провів у Харківській обласній адміністрації координаційну нараду з силовиками

thumb-newsSpisok-900x600-e2ceУ нараді, яка пройшла 5 січня під головуванням Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, взяла участь голова Харківської ОДА Айна Тимчук.

 

 

 

 

 

  На координаційній нараді також були присутні голова обласної ради Артур Товмасян, в.о. харківського міського голови Ігор Терехов, керівники обласних управлінь силових органів.

  Міністр внутрішніх справ наголосив на необхідності координації всіх рівнів влади в області та злагодженої роботи правоохоронних органів, оскільки Харківська область має величезне стратегічне значення для збереження балансу в Україні.

  «Державна позиція всіх гілок влади вкрай важлива, тому що Харківська область має стратегічне значення для забезпечення балансу в країні і недопущення розхитування суспільно-політичної ситуації», - підкреслив глава МВС.

  Він доручив керівникам силових відомств жорстко припиняти будь-які спроби провокацій: «Відповідь силових органів на спроби провокацій в області повинна бути жорсткою, а часом навіть жорстокою, якщо того вимагає ситуація».

  На координаційній нараді були визначені стратегічні завдання на рік у сфері правоохоронної діяльності. З ініціативи міністра одним зі стратегічних напрямків визначено програму тотальної боротьби з вуличною наркоманією.

  «Я хочу, щоб у Харківській області була оголошена тотальна війна вуличній наркоманії. Я закликаю всі силові структури - від дільничних поліцейських і кіберполіції до прокуратури і прикордонників, почати нещадну війну в усіх напрямках поширення цієї зарази», - підкреслив Арсен Аваков.

  Голова Харківської обласної державної адміністрації Айна Тимчук сказала, що питання боротьби з вуличною наркоманією вкрай актуальне і роботу в цьому напрямку необхідно посилювати. Айна Тимчук запевнила, що обласна адміністрація готова підтримати і посилити комплексну програму з протидії поширенню наркоманії, яка була прийнята Харківською міською радою.

  «Впевнена, що ми зможемо скоординувати зусилля, спрямовані на профілактику та запобігання наркоманії, на всіх рівнях державного управління», - зазначила глава Харківської ОДА.

  В.о.  міського голови Харкова Ігор Терехов підкреслив, що проблема вуличної наркоманії, поширення наркотиків і психотропних препаратів у навчальних закладах - одне з питань, які очолюють список проблем у результатах соцопитувань у Харкові. Він сказав, що міська влада, зі свого боку, готова взяти діяльну участь у реалізації цієї програми.

  Крім того, міністр внутрішніх справ повідомив учасникам координаційної наради, що з нинішнього року в Харківській області буде посилено роботу з впровадження першої мотиваційної програми МВС - можливості придбання житла поліцейськими і рятувальниками області на умовах пільгового фінансового лізингу.

  «Ця програма забезпечує соціальний захист поліцейських і рятувальників, а також мотивує молодь йти у поліцію і чесно працювати», - сказав глава МВС.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < вересня 2021 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь