line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Центр матері та дитини забезпечує тимчасовим житлом та супроводжує жінок, що опинилися у скрутному становищі

Департамент у справах сім`ї, молоді та спорту ХОДА тісно співпрацює з низкою соціальних установ, зокрема – із обласним Центром матері і дитини. Про це повідомив у ході «прямої лінії» газети «Слобідський край заступник начальника управління – начальник відділу з питань соціальної підтримки молоді та забезпечення рівних прав і можливостей управління у справах сім`ї та молоді Департаменту Євген Шаньшин.

 

«Роботою Центру матері та дитини займається Департамент соціальної політики Харківської облдержадміністрації. Але через те, що наш Департамент пов'язаний з молоддю, ми з проблемами молодих матусь теж стикаємось. Тобто, із обов'язку служби ми цією інформацією володіємо. Сьогодні, Центр матері та дитини дуже добре функціонує,  до нього потрапляють через центри соціальних служб за місцем проживання. А далі механізм вже відпрацьований: з жінкою починають працювати спеціалісти центру соціальних служб у питанні соціального супроводу, забезпечення її житлом. Тобто, якщо звертаються до нас, ми перенаправлюємо до Центру соціальних служб», – зазначив він.

 

 

Внаслідок того, що сьогодні в Україні близько 700 дітей щорічно залишають у пологових будинках, в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України для соціального супроводу жінок, які мають ризики відмовитися від дитини у пологовому відділенні, планується розширити у 2013-2014 роках мережу центрів матері та дитини. На Харківщині матір з дитиною забезпечує тимчасовим житлом та супроводжує Обласний центр матері та дитини. Сьогодні він заповнений на 90% і його можливостей вистачає для потреб регіону.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2021 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь