line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

08 серпня 2017

Підготовка до осінньо-зимового періоду триває

1IMG 9229Сьогодні під головуванням голови Балаклійської районної державної адміністрації Степана Масельського відбувся семінар-нарада з керівниками органів місцевого самоврядування, який проходив за участі голови районної ради Олександра Літвінова, заступника голови РДА Валентини Панасенко, керівника апарату райдержадміністрації Ніни Чернолясової, представників правоохоронних органів та силових структур, керівників організацій та установ, відповідальних працівників районної державної адміністрації, районної ради, керівників органів місцевого самоврядування.

Читать далее

"Питання бюджету повинно бути на першому плані"

IMG 9277Питання щодо виконання місцевих бюджетів за 7 місяців поточного року було розглянуто в ході семінару-наради з керівниками органів місцевого самоврядування, який сьогодні проходив під головуванням голови Балаклійської районної державної адміністрації Степана Масельського. Семінар проходив за участі голови районної ради Олександра Літвінова.

Читать далее

Про удосконалення порядку надання субсидій на житлово-комунальні послуги та монетизацію

IMG 9318Через два місяці розпочнеться опалювальний період і тому актуальним питанням соціального захисту населення, яке знаходиться на постійному контролі голови Балаклійської районної державної адміністрації Степана Масельського, є питання щодо надання субсидій жителям на оплату комунальних послуг.

Сьогодні, в ході семінару-наради з керівниками органів місцевого самоврядування, який проходив під головуванням Степана Масельського, розглядалося питання про удосконалення порядку надання субсидій та монетизацію.

Читать далее

У районі розпочато підготовку до відзначення 26-річниці Дня незалежності України та Дня Державного Прапора України.

IMG 9362Cьогодні в ході семінар-наради, яка проходила під головуванням голови Балаклійської районної державної адміністрації Степана Масельського і за участі голови районної ради Олександра Літвінова, про підготовку до відзначення 26-річниці Дня незалежності України та Дня Державного Прапора України доповіла начальник відділу культури райдержадміністрації Оксана Супрун.

Читать далее

Інвестиційний форум у Харкові пройде в особливому форматі. Юлія Світлична

Spisok-900Про соціально-економічний розвиток регіону, залучення інвестицій, міжнародне співробітництво та гендерне питання голова ХОДА розповіла в інтерв’ю газеті «День».

 

 

 

Читать далее

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < серпня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь