line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

серпня 2019

23 серпня 2019

У Балаклійському районі велично і гордо замайорів Державний Прапор України

IMG 6535Сьогодні, 23 серпня, районні урочистості розпочалися з церемонії підняття Державного Прапора України та продовжилися святковим концертом до Дня Незалежності України.

 

 

 

 

Читать далее

Вітання з Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України

125Дорогі земляки!

 

Щиро вітаю вас з найбільшими державними святами – Днем Незалежності України та Днем Державного Прапора України!

 

  28 років майорить над вільною та незалежною Україною синьо-жовтий прапор, що є символом національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. За цей невеликий проміжок часу ми пережили злети та падіння, втрати й здобутки.

  Сьогодні перед нами важливе завдання – наповнити незалежність країни справжнім змістом, докласти максимум зусиль для її розвитку, зміцнення та розквіту.

  Бажаю, щоб любов до рідної землі, віддана праця, велике прагнення бачити нашу країну сильною і заможною сприяли розбудові і зміцненню Української держави.

  Добра, щастя, миру та злагоди!

 

Перший заступник голови Балаклійської

районної державної адміністрації                                               Вячеслав Тищенко

 

Читать далее

Коментар з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня міста Харків

1Щиро вітаю земляків із подвійним святом – Днем Державного Прапора України та днем найкращого міста на землі – нашого Харкова.

Традиційно ці два великих та важливих свята ми відзначаємо в один день і не можемо не помічати всю символічність такого збігу.

Харків та харків’яни несуть славу й велич українського прапора по всьому світу. Під синьо-жовтим прапором харківські воїни АТО та ООС, харківські волонтери одними з перших стали на захист нашої держави. Перемоги харківських спортсменів підіймають синьо-жовтий прапор у небо в усіх куточках земної кулі. Винаходи харківських вчених прославляють Україну далеко за її межами. Продукція харківських промисловців є візитівкою нашої країни, за якою Україну відкривають для себе жителі всіх континентів. Харківські медики рятують життя людям з багатьох країн. Хліб із зерна, зібраного нашими хліборобами, подають на стіл господині, що говорять десятками різних мов.

  Під синьо-жовтим українським прапором Харків стверджується як яскраве, перспективне, прогресивне місто – невід’ємна частина молодої та сильної європейської країни.

  Сьогодні в нас подвійний привід для радості та гордості. Тож святкуймо День міста та День Державного Прапора разом!

  Зі святом!

 

Голова Харківської обласної державної адміністрації    Юлія Світлична

 

Читать далее

22 серпня 2019

Вячеслав Тищенко провів виїзний особистий прийом громадян Шевелівської сільської ради

IMG 646922 серпня перший заступник голови районної державної адміністрації Вячеслав Тищенко провів виїзний особистий прийом громадян Шевелівської сільської ради.

 

 

 

 

Читать далее

Шановні жителі Балаклійщини! Будьте обережні!

pojejЗ настанням пори збирання врожаю люди починають господарювати на городах, подвір’ях та прилеглих територіях. І нажаль, часто таке прибирання завершується спалюванням залишків листя, сухої трави, і часто – навіть різного сміття. В такому випадку добрі наміри при наведенні чистоти і порядку можуть мати згубні наслідки для довкілля і здоров’я людей.

 

Читать далее

21 серпня 2019

На Балаклійщині 100 % оновлено автопарк первинної ланки

IMG 6388Сьогодні заступник голови районної державної адміністрації Сергій Полторак та заступник голови районної ради Володимир Чуприн вручили ключі від автомобілів для амбулаторій загальної практики-сімейної медицини № 3, № 4 м. Балаклія, с. Шевелівка, с. Мілова. Автомобілі закуплені за кошти районного бюджету.

 

Читать далее

20 серпня 2019

На нараді обговорили питання безпеки громадян під час святкових заходів у районі

IMG 637220 серпня під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Вячеслава Тищенка відбулася нарада про проведення невідкладних заходів з безпеки на території району під час державних свят.

 

 

 

Читать далее

19 серпня 2019

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < серпня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь