line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Олексій Кучер ознайомився з роботою Харківського заводу спеціальних машин

-80d711 вересня глава області відвідав підприємство, провів нараду з його керівництвом і поспілкувався з робочим колективом.

 

 

 

 

 

  «Харків - це індустріальне місто, але багато десятків років влада забувала про промисловість, більшість підприємств - у важкому стані. Наше завдання зараз - зберегти ті підприємства, які працюють. Адже промисловість в нашій області - це 150 тис. робочих місць, 70% усього прибутку регіону і 50% наповнення бюджету», - зазначив Олексій Кучер.

  Керівник області додав, що близько місяця тому вже відвідував завод разом з Головою Верховної Ради України Дмитром Разумковим, і керівник парламенту був вражений результатами підприємства. Завод спецмашин стрімко набирає обертів у системі управління ДК «Укроборонпром». Так, за статистикою, на підприємстві одна з найвищих середніх заробітних плат в області - близько 20 тис. грн.

  Директор заводу Євген Стрілець повідомив, що зарплата на підприємстві підвищується щороку приблизно на 20% шляхом збільшення обсягів виробництва.

  «Середня заробітна плата - 20,5 тис. грн, у фахівців високого класу, наприклад, 6 розряду досягає 40 тис. На підприємстві працювало 270 людей, у цьому році ми ще взяли фахівців, тепер - 325 осіб», - розповів керівник заводу.

  За словами Євгена Стрільця, потужності підприємства сьогодні завантажені. Так, у заводу вже є додаткові контракти, і до кінця року тут планують обладнати будівлю для виробництва спецпродукції в обсягах до 80 млн грн.

  «У нас є план робіт, план закупівель на рік, і це дає можливість працювати, дивитися вперед і отримувати позитивний результат. У нас великі плани щодо роботи на експорт. Усі наші машини - це майстерні з обслуговування спеціальної техніки: - бронетанкової, автомобільної та ін. Ми багато років працюємо з партнерами з В'єтнаму, Таїланду, Ємену, Азербайджану», - каже Євген Стрілець.

  Також керівник підприємства поділився планами з набору конструкторів-технологів. Це дасть можливість підприємству розробляти нові зразки техніки.

  «Зараз ми хочемо створити свій конструкторський центр і підбираємо людей з досвідом, які можуть керувати, створювати колективи й виконувати поставлені завдання», - сказав директор підприємства.

  Наприкінці візиту на завод Олексій Кучер поспілкувався з трудовим колективом. Глава ХОДА запевнив, що підприємство може розраховувати на будь-яку необхідну допомогу з боку керівництва області та країни.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2021 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь