line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації та установ району

rda panorama 1Сьогодні голова районної державної адміністрації Віталій Карабанов провів апаратну нараду з керівниками  структурних підрозділів районної державної адміністрації та установ району.

 

 

 

 

  Під час наради значну увагу було приділено питанню готовності об'єктів житлового фонду та соціальної сфери району до опалювального сезону. Голова райдержадміністрації наголосив, що підготовка у районі повинна бути виконана у повному обсязі та завершитися у визначені терміни також попередив про персональну відповідальність керівників відповідних служб, структурних підрозділів.

  В ході апаратної наради головою районної державної адміністрації наголошувалось на питаннях контролю за епідемічною ситуацією з COVID-19 в районі, особливо в закладах освіти, станом проведення ремонтних робіт спортивного залу «Олімп», питання реалізації проєкту «Реконструкція приймального відділення КНП БРР ХО «Балаклійська центральна клінічна районні лікарня» у рамках програми «Велике будівництво».

  За результатами наради головою райдержадміністрації надано відповідні доручення керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації щодо їх виконання та контролю.


__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2021 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь