line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Глава ХОДА зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Литовської республіки в Україні

-a433Зустріч Олексія Кучера і Вальдемараса Сарапінаса пройшла 21 вересня в онлайн-режимі.

 

 

 

 

 

 

  Учасники зустрічі обговорили перспективи співпраці у сферах промисловості, IT-технологій, науки та освіти.

  «Харківська область - один з найпотужніших регіонів держави. У нас індустріальна область, багато промисловців, понад 150 тис. працівників. 70% доходів - це промисловість, 50% наповнення бюджету - промисловість. Це те, чим ми пишаємося, і те, на чому фокусуємо свою увагу», - розповів Олексій Кучер, презентуючи область послу, який був призначений на посаду всього два місяці тому.

  Також глава ХОДА зупинився на IT-індустрії.

  «Ми хочемо створити тут українську «кремнієву долину», працюємо над цим. В якому форматі це буде, ми ще визначаємося, найближчим часом буде створена робоча група, - поділився Олексій Кучер. - Також потрібно розуміти, що Харківський регіон - це освіта, наука, це величезна кількість вишів. Це ключові напрямки, співробітництво за якими може бути максимально корисним».

  Вальдемарас Сарапінас зазначив, що зараз в Україні вже реалізується спільний проєкт у сфері освіти - «Моя школа». У рамках проєкту в школах країни впроваджуються найпередовіші литовські електронні технології.

  «Це проєкт електронізації. Йдеться про кращі технології в сфері освіти, наприклад, «електронний щоденник» та інше. Ми будемо дуже раді, якщо ви теж приєднаєтесь до цього проєкту», - сказав посол.

  Також Олексій Кучер запропонував підписати угоду про міжрегіональне співробітництво з одним з литовських регіонів.

  «Я знаю, що була міжрегіональна угода, але у вас була адміністративна реформа, і вона нівельована. Тому в мене є пропозиція: можна подумати про те, щоб налагодити відносини з вашою адміністративною одиницею, в якій збігаються інтереси з Харківською областю», - сказав Олексій Кучер.

  Крім того, учасники зустрічі обговорили можливість створення майданчика, на базі якого харківські і литовські лікарі могли б ділитися досвідом у питаннях боротьби з поширенням COVID-19.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2021 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь