line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Олексій Кучер відвідав одне з найбільших підприємств текстильної промисловості східної України

-01c021 вересня голова ХОДА зустрівся з керівництвом та трудовим колективом ТОВ «Мангуст, ЛТД».

 

 

 

 

 

 

  «Ми зараз максимально фокусуємо увагу на промисловості, адже ваша робота наповнює бюджет. Робимо певний зріз щодо ситуації на кожному підприємстві області: що потрібно, щоб ви рухалися вперед. На вашому підприємстві це, в першу чергу, замовлення, і я зацікавлений надати всю можливу підтримку в цьому напрямку з боку облдержадміністрації», - сказав Олексій Кучер під час спілкування з колективом підприємства.

  ТОВ «Мангуст, ЛТД» було засноване в 1992 році та на даний час здебільшого спеціалізується на виробництві верхнього одягу, також тут відшивають одяг для військових та поліцейських. Фабрика постійно збільшує свої виробничі потужності. Підприємство розраховане на 500 робочих місць, і при повному завантаженні фабрика може випускати 40 000 виробів верхнього одягу на місяць.

  Засновник ТОВ «Мангуст, ЛТД» Олександр Монохонов зазначив, що на даний час дійсно не вистачає замовлень, адже раніше майже 80% продукції поставляли до Російської Федерації. Станом на зараз на підприємстві працюють понад 80 робітників.

  «Нам потрібні замовлення. Ми були на виставці і в Узбекистані, і в Казахстані. Питання - як доставити? Усі бачать, що цінова політика дуже адекватна, речі якісні. Люди хочуть замовити, але не розуміють як доставити», - зазначив Олександр Монохонов.

  За його інформацією, під час пандемії підприємство виконувало замовлення щодо шиття масок та захисних костюмів. Також утримати працівників допомогла фінансова підтримка центру зайнятості.

  «Ніхто не розбігся, спасибі центру зайнятості – які підтримали нас, - зазначив Олександр Монохомов. – На підприємстві - фахівці, які в мене пропрацювали 20-30 років. Вони не хочуть нікуди йти, вони не хочуть нікуди їхати. Вони хочуть тут працювати. Вони хочуть бути корисними своїй країні».

  Під час зустрічі з трудовим колективом Олексій Кучер також обговорив можливість державного замовлення на захисні маски та костюми, адже питання забезпечення засобами захисту залишається актуальним.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2021 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь