line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

ХОДА максимально сприятиме вирішенню питання заборгованості із зарплат у НДТІП. Олексій Кучер

-f93421 вересня керівник області відвідав ДП «Науково-дослідний технологічний інститут приладобудування».

 

 

 

 

 

  З керівництвом і колективом підприємства керівник області обговорив актуальні проблеми і можливу допомогу з боку керівництва області для їх вирішення.

  Як зазначив виконувач обов'язків директора ДП «НДТІП» Микола Замірець, раніше ключовим напрямком роботи інституту була космічна програма, й розробки для космосу тривають. Інститут є головною організацією в Державному космічному агентстві України і визначає технологічну політику в приладобудуванні ракетно-космічної галузі. Наприклад, тут розроблені унікальні сонячні батареї, а також аміачні рухові установки для космічних апаратів.

  Однак зараз космічна програма фактично припинена, тому підприємство розвивається і в інших напрямках. Зараз тут переважно створюють прилади для бронетанкової та сільськогосподарської техніки. Фахівці НДТІП розробляють приладові панелі, датчики, системи управління автомобілів, тракторів і бронемашин. Основними замовниками є підприємства «Укроборонпрому», зокрема - ДП «Завод ім. Малишева», а також ПАТ «ХТЗ». Зокрема, в інституті розробили сучасні панелі приладів і кермові колонки для військового транспорту - машин «Тритон» та «Дозор».

  Олексій Кучер зазначив, що на підприємстві низька середня зарплата, а також зменшується кількість робітників. При цьому зараз у НДТІП утворилася заборгованість із зарплат - через те, що замовники, підприємства «Укроборонпрому» своєчасно не розрахувалися за вже отримані вироби.

  «На жаль, але ваше підприємство - це якраз показник ставлення до промисловості, яке було в країні останні десятки років: з одного боку, ви робите унікальну продукцію, яку більше ніде не виробляють, з іншого, підприємство - у збитках», - зазначив голова ХОДА.

  Олексій Кучер підкреслив, що зараз Президент України зміщує акценти розвитку країни, і промисловість - у фокусі уваги керівництва держави.

  «Що обіцяю від себе: ми максимально швидко зберемо всіх ваших боржників, а також я зв'яжуся з Укроборонпромом, і будемо вирішувати питання розрахунків, щоб відбулися виплати заробітної плати робітникам підприємства», - сказав глава області.

  Олексій Кучер і Микола Замірець домовилися про те, що керівництво НДТІП підготує перелік проблемних питань, які потребують сприяння на державному рівні, й глава області включиться в процес їх вирішення.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2021 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь