line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Пацієнтів з COVID-19 у жовтні розпочне приймати ще одна міська лікарня – 18-та

thumb-article-564x376-f2fdЗараз у всіх закладах охорони здоров’я області, де лікують хворих на коронавірус, є вільні місця, постійно проводиться робота щодо збільшення їх кількості, а також підведення кисню.

 

 

 

 

 

  Про це повідомив на брифінгу 30 вересня заступник директора Департаменту охорони здоров’я ХОДА Геннадій Бондарчук. Він відзначив, що за останню добу в області зареєстрована максимальна кількість захворілих на COVID-19 за весь час з початку пандемії.

  «На ранок сьогодні в Харківській області позитивний тест на COVID виявлено в 546 осіб. Загалом на сьогодні в Харківській області захворів 18681 пацієнт», - навів дані Геннадій Бондарчук.

  Він наголосив, що головною причиною такого зростання захворюваності є безвідповідальне відношення людей до дотримання карантинних обмежень. Це стосується носіння масок (особливо в транспорті), дотримання соціальної дистанції та уникнення скупчень – у тому числі на масових заходах, які проводяться, не дивлячись на всі карантинні обмеження.

  Зараз, за інформацією Геннадія Бондарчука, в закладах охорони здоров’я регіону на стаціонарному лікуванні перебуває 980 пацієнтів, 734 з них - у місті Харкові. Пацієнтів, хворих на COVID-19 приймають обласна інфекційна лікарня, чорнобильський диспансер, 13-та, 17-та та 25-та лікарні міста Харкова. Окрім «дорослих» лікарень, приймає пацієнтів і дитяча інфекційка – зараз там знаходяться 67 дітей з підозрою та встановленим діагнозом COVID-19. Загалом за весь час в області коронавірус підтвердився в 715 дітей.

  «У кожній з цих лікарень є місця для госпіталізації пацієнтів. З 1 жовтня починає приймати пацієнтів 18-та міська лікарня. Місця для госпіталізації пацієнтів є, відмов у госпіталізації на сьогодні не було, допомога пацієнтам надається в повному обсязі, - наголосив Геннадій Бондарчук. - У 18-й лікарні виділено 50 ліжок, до яких уже підведено кисень та створені умови для прийому пацієнтів, за потреби кількість ліжок буде збільшуватись – так, як це на сьогодні відбувається в 25-й лікарні. Вони проводять роботи й відкривають додатково 45 ліжок».

  Геннадій Бондарчук повідомив, що в області тривають роботи зі збільшення кількості лікарняних ліжок з підведеним киснем.

  «Кожна лікарня веде роботу щодо збільшення кисневих точок. Окрім проведення кисневих трас, проробляється питання закупівлі кисневих концентраторів. 50-60 % ліжок на сьогодні - вже з підведеним киснем, але коли закупимо концентратори, ця цифра відчутно збільшиться, роботи з проведення кисневих точок виконуються в кожному закладі», - сказав заступник директора Департаменту охорони здоров’я ХОДА.

  Також до прийому пацієнтів уже готують офтальмологічний корпус ОКЛ, завершуються проєктні роботи для створення додаткової реанімації в обласній інфекційці.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < березня 2021 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь