line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Гармонія» перепрофілюють

thumb-newsDocument-900x599-b460Заклад стане центром соціальної підтримки дітей та сімей. Питання роботи закладу та його актуальних потреб обговорив з керівництвом «Гармонії» голова ХОДА Олексій Кучер.

 

 

 

 

  Він завітав до закладу 30 вересня, у День усиновлення. Керівник області привітав усіх співробітників «Гармонії».

  «Ви точно причетні до цього свята, адже піклуєтесь про дітей. І за це я хочу сказати вам велике дякую», - сказав Олексій Кучер.

  Він також повідомив, що питання перепрофілювання закладу винесено на порядок денний найближчої сесії обласної ради.

  «Вона мала відбутися завтра, але у зв’язку із загостренням коронавірусу перенесена на 15 жовтня. Ми змінимо організаційну форму та зробимо все, що зараз необхідно, для того, щоб робота закладу відповідала законодавству й тим реаліям, в яких ми знаходимось», - відзначив очільник області.

  Перетворення «Гармонії» на центр соціальної підтримки дітей та сімей відбувається в рамках Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017 – 2026 роки. Тут працюватимуть відділення термінового влаштування (для тимчасового проживання дітей від народження до 18 років, які перебувають у складних життєвих обставинах); малий груповий будиночок для виховання дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування в умовах, наближених до сімейних; відділення для батьків з дітьми та для підтримки й розвитку сімейних форм виховання.

  Керівниця закладу Алла Трохименко повідомила, що зараз тут перебувають 47 дітей. Вона відзначила, що працює в закладі з моменту його заснування у 2000 році. З того часу його профіль уже змінювався.

  «У 2000 році ми стали притулком, у 2012-му – центром соціально-психологічної реабілітації. Зараз сподіваємося, що будемо трансформуватися  в актуальніший для дітей на сьогодні заклад», - сказала Алла Трохименко.

  Вона також відзначила важливість проведення в регіоні форуму до Дня усиновлення, який відбувся за ініціативи ХОДА 25 вересня.

  «Я була присутня на форумі. За вашої ініціативи ми одержали зворотний зв’язок з батьками, тому що майже всі ті батьки, які були на форумі, хоч один-два рази були в нас та забирали в нас дітей, тому було дуже приємно поспілкуватися», - сказала керівниця центру.

  Олексій Кучер також поспілкувався з вихованцями «Гармонії» та запросив їх завітати в гості – до облдержадміністрації.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < березня 2021 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь