line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і голова Харківської ОДА Айна Тимчук зустрілися з керівниками опорних лікарень області

thumb-newsDocument-564x376-3c69Учасники зустрічі обговорили пріоритети роботи щодо запобігання поширенню COVID-19 в області у 2021 році.

 

 

 

 

 

  Серед головних завдань на цей рік - проведення вакцинації від COVID-19. Арсен Аваков зазначив, що сьогодні фахівці МОЗ займаються розробкою відповідних протоколів.

  «На керівництві області та міста Харкова також велика відповідальність, в першу чергу, за розподіл вакцин. Перш за все, вакцинувати необхідно медиків, потім - інші групи ризику: людей похилого віку, патрульних поліцейських і так далі», - підкреслив міністр внутрішніх справ.

  Він також запевнив, що попри складну фінансову ситуацію система охорони здоров'я залишається в пріоритеті. Це стосується і закупівель обладнання, і медикаментів, і виплат медикам.

  Голова Харківської ОДА Айна Тимчук відзначила велику увагу держави до проблеми COVID-19.

  «Ми отримали дуже велику допомогу від держави, субвенції дозволили нам забезпечити заклади необхідним обладнанням. Спасибі всім, хто розуміє, наскільки це важливо, і підтримує Харківську область», - сказала Айна Тимчук.

  Вона також нагадала, що область отримала партію кисневих концентраторів у 980 одиниць, які дозволили на 100% забезпечити ліжка, виділені для хворих на ковід, киснем.

  «За пів року боротьби з епідемією ми дуже зміцніли, - сказав директор обласної дитячої клінічної інфекційної лікарні Дмитро Кухар. - Ми бачимо різницю: у нас є кошти для боротьби, ми можемо проводити діагностику, лікувати. У нас вже немає страху і невпевненості, залишається тільки робити свою справу. Харківська область і місто Харків злагоджено працюють і борються з епідемією».

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2021 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь