line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Протокол № 1 від 29 липня 2019 року засідання Робочої групи для супроводу суб-проектів "Надзвичайної кредитної програми для відновлення України"

ПРОТОКОЛ № 1

засідання Робочої групи для супроводу суб-проектів

"Надзвичайної кредитної програми для відновлення України"

 

Дата проведення                                                                29 липня 2019 року

Час проведення                                                                  15:30-16:30

Місце проведення                                                              районна державна

                                                                                                 адміністрація, 3-й поверх,

                                                                                                 мала зала

 

  Головуючий на засіданні: Багацький Іван Григорович - голова Робочої групи для супроводу суб-проектів "Надзвичайної кредитної програми для відновлення України".

  Присутні члени Робочої групи для супроводу суб-проектів "Надзвичайної кредитної програми для відновлення України" на засіданні: Бабіч Л., Дащенко В., Кунденко С., Пономаренко В., Попов О., Супрун О., Чумаченко О., Чуприн В., Швід С.

  Відсутні члени Робочої групи: немає.

           

Порядок денний:

 

  1. Про погодження Планів соціального менеджменту суб-проектів "Надзвичайної кредитної програми для відновлення України" Європейського інвестиційного банку (далі - ЄІБ), які будуть реалізовуватися в Балаклійському районі.

  Інформує: Багацький Іван Григорович - голова Робочої групи для супроводу суб-проектів "Надзвичайної кредитної програми для відновлення України".

Співдоповідач: Дащенко Вікторія Вікторівна - заступник начальника управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації.

 

  2. Про обрання та затвердження відповідальних осіб з числа членів Робочої групи для забезпечення виконання Планів соціального менеджменту по суб-проектах НКПВУ.

  Інформує: Багацький Іван Григорович - голова Робочої групи для супроводу суб-проектів "Надзвичайної кредитної програми для відновлення України".

 

  3. Розгляд поточного стану реалізації суб-проектів НКПВУ у Балаклійському районі.

 Інформує: Дащенко Вікторія Вікторівна - заступник начальника управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації, член Робочої групи.

 

1. СЛУХАЛИ:

 

  Багацького І., який зазначив, що "Надзвичайна кредитна програма для відновлення України" організована для фінансування проектів з відбудови соціальної інфраструктури, метою яких є подолання наслідків військового конфлікту у східній частині України, включаючи вирішення потреб внутрішньо переміщених осіб, відновлення гідних умов життя людей у цільових регіонах та наближення таких умов до сучасних стандартів.

  Програма розрахована на період до 2020 року і запроваджена на підстав Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком від 22.12.2014,  яка ратифікована Законом України від 22.04.2015.

  Центральні органи виконавчої влади, задіяні у реалізації цієї Програми - це Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (відповідальне), Міністерство фінансів України.

  Обсяг фінансування: кредит від ЄІБ на загальну суму 200 млн. євро виділяється бенефіціарам з п’яти східних областей України окремими траншами на фінансування по передньо відібраних суб-проектів.

  Однією із основних умов для виділення фінансування суб-проектів інвестором Європейським інвестиційним банком є наявність у кінцевих бенефіціарів Планів соціального менеджменту та відповідність екологічним та соціальним стандартам ЄІБ.

  Тобто, всі конкурсанти у своїх проектах, що подаються, мають оцінювати екологічні і соціальні впливи.

 

  Взяли участь в обговоренні:

  Дащенко В., яка зазначила, що у Балаклійському районі у 2019 році почнуть реалізовуватися два суб-проекти 2а пулу НКПВУ: "Капітальний ремонт системи опалення Шевелівського навчально-виховного комплексу Балаклійської районної ради Харківської області, вул. Молодіжна, 1, с. Шевелівка Балаклійського району Харківської області" (кошторисною вартістю 1785,989 тис. грн.) та "Капітальний ремонт нежитлової будівлі - лікувального корпусу (терапевтичне відділення) за адресою: вул. Центральна, 5, смт. Донець Балаклійського району Харківської області" (14535,884 тис. грн.).

На виконання рекомендацій Мінрегіону щодо дотримання нових вимог містобудівного законодавства замовниками проведено коригування проектно-кошторисної документації по проектах, які були попередньо відібрані у 2016 році, та направлено до Мінрегіону з метою участі у додатковому конкурсному відборі 3 пулу НКПВУ: "Реконструкція нежитлових будівель і споруд по вул. Центральна, 4 в м. Балаклія Харківської області під комунальне підприємство Балаклійської районної ради "Балаклійський районний дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий комплекс "Вимпел". Коригування» (100750,229 тис. грн.), "Реконструкція будинку культури "Україна", розташованого за адресою пл. Центральна, 29, смт. Андріївка Балаклійського району Харківської області" (13259,729 тис. грн.). Також до Мінрегіону направлені матеріали по суб-проектах: "Капітальний ремонтбудівлі та благоустрій території Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Балаклійської районної ради Харківської області по вул. Гагаріна, 14 в м. Балаклія Харківської області" (7940,356 тис. грн.) та "Капітальний ремонт амбулаторії загальної практики сімейної медицини смт. Андріївка КЗОЗ БРР "Балаклійський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" по вул. Першотравнева, 93, смт. Андріївка Балаклійського району Харківської області (коригування)" (5185,292 тис. грн.).

По всіх вищеперелічених 6-х суб-проектах НКПВУ необхідно погодити Плани соціального менеджменту, які були затверджені кінцевими бенефіціарами.

 

ВИРІШИЛИ:

 

  1. Взяти інформацію голови Робочої групи для супроводу суб-проектів "Надзвичайної кредитної програми для відновлення України" Багацького І. до відома.

  2. Погодити Плани соціального менеджменту по 6-х суб-проектах НКПВУ.

 

Голосували: "за" - 10, "проти" - немає, "утрималися" - немає. Прийнято одноголосно.

 

2. СЛУХАЛИ:

 

  Багацького І., який повідомив, що Положенням про Робочу групу для супроводу      суб-проектів "Надзвичайної кредитної програми для відновлення України" Європейського інвестиційного банку, що будуть реалізовуватися в нашому районі, яке було затверджене сьогодні на засіданні громадської ради при Балаклійській районній державній адміністрації (протокол № 5), передбачено, що метою діяльності Робочої групи є забезпечення процесу реалізації суб-проектів НКПВУ на території Балаклійського району, включаючи забезпечення виконання Планів соціального менеджменту. Тому з метою організації ефективної роботи Робочої групи необхідно обрати та затвердити відповідальних осіб з числа її членів за різними напрямами діяльності.

  Багацький І. запропонував призначити відповідальних осіб з членів Робочої групи за:

  -  зв’язки з громадськістю та зацікавленими сторонами - Пономаренко В., радника голови районної ради з питань залучення інвестицій, міжнародного співробітництва та зв'язків з територіальними громадами, секретаря Робочої групи;

  - роботу з пропозиціями та скаргами - Швід С., начальника відділу освіти районної державної адміністрації, члена Робочої групи;

  - організацію та проведення екологічного та соціального моніторингу реалізації суб-проектів НКПВУ - Дащенко В., заступника начальника управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації, члена Робочої групи;

  - впровадження заходів управління впливами та реагування на ризики - Супрун О., начальника відділу культури районної державної адміністрації, члена Робочої групи.

 

ВИРІШИЛИ:

 

  1. Взяти інформацію голови Робочої групи для супроводу суб-проектів "Надзвичайної кредитної програми для відновлення України" Багацького І. до відома.

  2. Затвердити відповідальних осіб з числа членів Робочої групи для забезпечення виконання Планів соціального менеджменту по суб-проектах НКПВУ.

 

Голосували: "за" - 10, "проти" - немає, "утрималися" - немає. Прийнято одноголосно.

 

3. СЛУХАЛИ:

 

  Дащенко В., яка зазначила, що по двох суб-проектах 2а пулу вже підписані Угоди про передачу коштів позики, а саме: по капітальному ремонту Шевелівського навчально-виховного комплексу підписано 4-х сторонню Угоду між Міністерством фінансів України, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Балаклійською районною радою та відділом освіти райдержадміністрації, по капітальному ремонту терапевтичного відділення лікарні у селищі Донець - 5-ти сторонню Угоду між Міністерством фінансів України, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Донецькою селищною радою, відділом охорони здоров'я райдержадміністрації та КНП БРР ХО "Балаклійська центральна клінічна районна лікарня". Мінрегіоном погоджена тендерна документація по цих проектах, кінцевими бенефіціарами відділом освіти районної державної адміністрації та районною лікарнею оголошено відкриті торги, тривають тендерні процедури.

  По інших 4-х суб-проектах, які направлені до Мінрегіону, чекаємо результатів конкурсного відбору та внесення відповідних змін до постанови Кабінету Міністрів України  від 25.11.2015 № 1068 "Деякі питання використання коштів для реалізації проектів у рамках Надзвичайної кредитної програмидля відновленняУкраїни" з переліком об’єктів для фінансування ЄІБ.

 

ВИРІШИЛИ:

 

  1. Взяти інформацію члена Робочої групи для супроводу суб-проектів "Надзвичайної кредитної програми для відновлення України" Дащенко В. до відома.

 

 

Голова Робочої групи                                                                           І. БАГАЦЬКИЙ

 

Секретар Робочої групи                                                                      В. ПОНОМАРЕНКО