line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Протокол № 6 від 26 вересня 2019 року засідання громадської ради при Балаклійській районній державній адміністрації

ПРОТОКОЛ № 6

засідання громадської ради

при Балаклійській районній державній адміністрації

 

м. Балаклія                                                                                  26 вересня 2019 року

 

  Головуючий на засіданні - Захаров Олександр, голова громадської ради при Балаклійській районній державній адміністрації.

 

  Присутні члени громадської ради при Балаклійській районній державній адміністрації на засіданні: Анненкова Марина, Багацький Іван, Бондар Оксана, Брачков Сергій , Воробйов Яків, Засадченко Наталія, Коваленко Олександр, Кожевникова Ірина, Конарева Людмила, Мирун Олександр, Оніщенко Ірина, Пономаренко Надія, Шеломідо Олександра.

  Відсутні члени громадської ради при районній державній адміністрації: немає.

 

  У засіданні громадської ради також взяли участь начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації СЄРОВА Тетяна та начальник управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації СИТНІК Олександр.

 

Порядок денний:

 

1. Про стан роботи щодо соціального захисту малозахищених верств населення Балаклійського району.

 

Інформує: СЄРОВА Тетяна – начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.

 

2. Про стан готовності житлово – комунальної сфери, закладів освіти, охорони здоров’я та культури до роботи в осінньо-зимовий період 2019 – 2020 років.

 

Інформує: Ситнік Олександр– начальник управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації.

 

3. Про внесення змін до складу Робочої групи для супроводу суб-проектів Надзвичайної кредитної програми для відновлення України.

 

Інформує: Захаров Олександр– голова громадської ради при Балаклійській районній державній адміністрації.

 

1. СЛУХАЛИ:

  СЄРОВУ Тетяну, начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, про стан роботи щодо соціального захисту малозахищених верств населення Балаклійського району (доповідь додається).

 

ВИРІШИЛИ:

  Інформацію начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Сєрової Тетяни прийняти до відома.

 

  Голосували: ”за” - 14, ”проти”- немає, ”утрималися” – немає. Прийнято одноголосно.

 

2. СЛУХАЛИ:

  СИТНІКА Олександра, начальника управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації, про стан готовності житлово – комунальної сфери, закладів освіти, охорони здоров’я та культури до роботи в осінньо-зимовий період 2019 – 2020 років (доповідь додається).

 

ВИРІШИЛИ:

  Інформацію начальника управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації Ситніка Олександра прийняти до відома.

 

  Голосували: ”за” - 14, ”проти”- немає, ”утрималися” – немає. Прийнято одноголосно.

      

3. СЛУХАЛИ:

 

  Захарова Олександра, голову громадської ради при Балаклійській районній державній адміністрації, який повідомив, що від голови Робочої групи для супроводу суб-проектів Надзвичайної кредитної програми для відновлення України БАГАЦЬКОГО Івана  надійшов лист з проханням внести зміни до складу зазначеної Робочої групи. А саме, у зв’язку з кадровими змінами вивести зі складу Робочої групи СУПРУН Оксану, начальника відділу культури районної державної адміністрації, та ввести МЕРКУЛОВУ Ольгу, спеціаліста відділу культури районної державної адміністрації.

  Інших пропозицій та зауважень не надходило.

 

ВИРІШИЛИ:

  Внести зміни до складу Робочої групи для супроводу суб-проектів Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, вивівши із її складу СУПРУН Оксану, начальника відділу культури районної державної адміністрації, та ввівши МЕРКУЛОВУ Ольгу, спеціаліста відділу культури районної державної адміністрації.

 

  Голосували: ”за” - 14, ”проти”- немає, ”утрималися” - немає. Прийнято одноголосно.

 

 

Голова громадської ради

при Балаклійській районній державній

адміністрації                                                                              Олександр ЗАХАРОВ

 

Секретар громадської ради

при Балаклійській районній державній

адміністрації                                                                             Ольга САНЖАРОВСЬКА