line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Апаратна нарада у голови РДА

Про нагальні проблеми і завдання з їх вирішення у питаннях, віднесених законами України до повноважень районної державної адміністрації та про завдання райдержадміністрації щодо вирішення актуальних питань життєдіяльності району на поточний тиждень йшлося під час розширеної апаратної наради у голови райдержадміністрації Масельського С.І.

 

Зокрема, було проаналізовано стан наповнення доходної частини районного бюджету, погашення заборгованості за спожиті енергоносії, виплати заробітної плати та пенсій, допомог пільговим категоріям населення. Особливу увагу керівником району було приділено підготовці господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери Балаклійського району до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2015-2016 років, розвитку медичної та освітньої галузей в районі, роботі сільськогосподарських підприємств та інші.

 

За результатами апаратної наради головою райдержадміністрації Масельським С.І. були надані відповідні доручення, а саме: продовжити роботу по підготовці додаткових угод до договорів оренди земельних ділянок щодо збільшення орендної плати до 4%, здійснити аналіз середньогалузевої заробітної плати за І півріччя 2015 року по сільськогосподарських підприємствах району та проаналізувати структуру посівних площ по сільськогосподарських підприємствах району на 2015 рік. Крім того, Степаном Івановичем було наголошено на необхідності вжиття всіх заходів для покращення стану розрахунків населення за послуги з централізованого теплопостачання надані КП БРР "Балаклійські теплові мережі".