line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Нормативно-правова база

ЗАКОН УКРАЇНИ "Про запобігання корупції"


Закон України від 07.04.2011 № 3207-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за корупційні правопорушення"


Закон України "Про забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві "


Указ Президента України "Про Порядок організації проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов'язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування"


Указ Президента України від 05.10.2011 року N 964/2011 "Про першочергові заходи з реалізації Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції"


ПОСТАНОВА КМУ "Про затвердження Порядку зберігання документів і використання відомостей, зазначених у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, та відомостей щодо відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента"


Постанова Кабінету Міністрів України № 1195 від 16.11.2011 "Про затвердження Порядку передачі дарунків, одержаних як подарунки державі, Автономній Республіці Крим,територіальній громаді, державним або комунальним установам чи організаціям"


НАКАЗ ГОЛОВДЕРЖСЛУЖБИ "Про затвердження Загальних правил поведінки державного службовця "


НАКАЗ ГОЛОВДЕРЖСЛУЖБИ "Про внесення змін до Загальних правил поведінки державного службовця, затверджених наказом Головдержслужби"


ФОРМА ДЕКЛАРАЦІЇ про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру"

План роботи з питань запобігання та протидії корупції
триває завантаження...

Декларування доходів керівництвом РДА
Голова РДА
триває завантаження...
 
І заступник
триває завантаження...
 
Заступник
триває завантаження...
 
 

Ukrainian English French German Italian Russian

Про стан роботи з питань запобігання та протидії корупції за 2013 рік

ІНФОРМАЦІЯ

про стан роботи з питань запобігання та протидії корупції

в Балаклійській райдержадміністрації

(за 2013 рік)

На виконання листа заступника голови - керівника апарату обласної державної адміністрації В.В.Хоми від 26.07.2010 року № 01-44/4900 повідомляю, що в Балаклійській райдержадміністрації проводиться системна робота щодо забезпечення виконання вимог нормативно-правових актів антикорупційного характеру. За звітній період державними службовцями райдержадміністрації не було допущено жодного порушення вимог антикорупційного законодавства.

 

На належному рівні забезпечується виконання Заходів щодо усунення причин та умов, що сприяють вчиненню корупційних діянь та інших правопорушень, пов’язаних з корупцією.

З метою виконання актів Президента України та Кабінету Міністрів України щодо забезпечення відкритості та прозорості роботи райдержадміністрації запобігання проявам корупції серед державних службовців систематично вживаються відповідні заходи, а саме: щопонеділка головою райдержадміністрації на щотижневих апаратних нарадах постійно акцентується увага начальників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів про відповідальність керівників за невжиття заходів щодо боротьби з корупцією, а також на безумовне виконання законів України ”Про засади запобігання і протидії корупції”, ”Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за корупційні правопорушення” та інших нормативних актів.

На належному рівні забезпечується виконання розроблених заходів щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права громадян на звернення до органів державної влади, які затверджені розпорядженням голови райдержадміністрації від 16 липня 2010 року № 382 (зі змінами).

10 січня 2013 року проведено нараду-навчання з державними службовцями апарату райдержадміністрації та іншими структурними підрозділами райдержадміністрації, на якому розглядалося питання ”Про алгоритм проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування”.

20 лютого 2013 року проведено нараду-навчання з державними службовцями апарату райдержадміністрації та іншими структурними підрозділами райдержадміністрації, на якій з інформацією щодо виконання вимог Закону України ”Про засади запобігання і протидії корупції” та ”Про алгоритм проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування” виступили старший помічник прокурора Балаклійського району Коваленко І.О. та завідувач сектору кадрової роботи апарату райдержадміністрації Кімакович О.Й.

19 березня 2013 року проведено засідання колегії районної державної адміністрації, на якому було розглянуто питання ”Про виконання вимог Закону України ”Про засади запобігання і протидії корупції”. За результатами розгляду питання прийнято відповідне рішення. Цього дня проведено семінар-нараду з державними службовцями районної державної адміністрації та керівниками органів місцевого самоврядування, на якому з інформацією щодо декларування доходів за 2012 рік виступила юрисконсульт редакції видання ”Державний службовець” Міхно Т.А.

Розпорядженням голови районної державної адміністрації від 21 березня 2013 року   № 95 затверджено Перелік посад державних службовців апарату райдержадміністрації, керівників та спеціалістів управлінь, відділів, секторів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, які працюють у сферах, де існує високий ризик прояву корупції.

На виконання розпорядження Харківської обласної державної адміністрації № 95 від 20 березня 2013 року до Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України 11-12 квітня було направлено 3 посадові особи сільських рад для участі в тематичному семінарі на тему ”Запобігання та протидія корупції в органах влади” з отриманням відповідних сертифікатів.

Згідно вимог Закону України ”Про засади запобігання і протидії корупції” державними службовцями та посадовими особами органів місцевого самоврядування подані декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2012 рік. На шпальтах районної газети "Вісті Балаклійщини" № 28-32 оприлюднені декларації керівників та заступників районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування.

28 травня 2013 року проведено семінар - нараду з державними службовцями районної державної адміністрації та керівниками органів місцевого самоврядування на якому з інформацією щодо виконання вимог Закону України "Про засади запобігання та протидії корупції" виступив прокурор Балаклійського району радник юстиції Сидоренко Р.О. Керівникам органів місцевого самоврядування вручена пам’ятка "Основні положення Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції".

26 червня 2013 року для участі у семінар-навчанні до Харківської обласної державної адміністрації було направлено співробітника відповідального за питання запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації та співробітника кадрової роботи апарату райдержадміністрації.

24 вересня 2013 року проведено нараду з новопризначеними державними службовцями райдержадміністрації на якій з інформацією щодо виконання вимог Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції" виступив головний спеціаліст відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної, режимно – секретної роботи та з питань запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації Мельник Є.І.

11 жовтня 2013 року проведено семінар - нараду з державними службовцями райдержадміністрації та керівниками органів місцевого самоврядування на якому з питання "Нове в антикорупційному законодавстві" виступила юрисконсульт редакції видання ”Державний службовець” Міхно Т.А.

На виконання розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 18 вересня 2013 року № 362 "Про заходи щодо мінімізації можливості виникнення конфлікту інтересів осіб, уповноважених на виконання функцій держави та врегулювання конфлікту інтересів у разі його виникнення" розпорядженням голови районної державної адміністрації від 07 жовтня 2013 року № 301 затверджені Заходи щодо мінімізації можливості виникнення конфлікту інтересів осіб, уповноважених на виконання функцій держави, та врегулювання конфлікту інтересів у разі його виникнення.

Райдержадміністрацією вживаються заходи щодо підвищення ефективності роботи із зверненнями громадян, забезпечення всебічного розгляду порушених у них питань, оперативного їх вирішення, задоволення законних прав та інтересів громадян. Введено в практику роботи проведення керівництвом райдержадміністрації виїзних прийомів громадян за місцем їх проживання. Прийоми громадян (в тому числі виїзні) здійснюються відповідно до затверджених графіків за попереднім записом, що сприяє детальному вивченню суті порушених у зверненнях питань. Громадяни мають можливість оперативно отримати повну відповідь або роз’яснення щодо вирішення порушених проблем безпосередньо під час прийому. Оголошення про заплановані прийоми громадян, результати їх проведення та розгляду звернень доводяться до відома громадян через засоби масової інформації. Особисті прийоми громадян здійснюють також керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, згідно розпорядження голови райдержадміністрації.

Для оперативного реагування на звернення населення району, в райдержадміністрації організовано роботу ”Телефону довіри”, який працює щопонеділка за участі спеціалістів, відповідальних за роботу із зверненнями громадян.

В приміщенні райдержадміністрації на дошці оголошень розміщена інформація ”Про випадки корупційних проявів інформуйте прокуратуру Балаклійського району на "гарячу лінію" тел. 2-35-15”.

З метою попередження посадових злочинів та інших правопорушень, пов’язаних із службовою діяльністю працівників райдержадміністрації, здійснюється комплекс заходів, які розпочинаються з проведення прозорого відбору кандидатів на державну службу, ознайомлення із положеннями нормативно-правових актів з питань державної служби та боротьби з корупцією в частині обмежень, пов’язаних з проходженням державної служби.

В кожній особовій справі знаходяться підписані попередження про встановлені законодавством України обмеження, пов’язані з прийняттям на державну службу та її проходженням.

На протязі 2013 року до райдержадміністрації не надходило звернень та скарг громадян щодо корупційних правопорушень державних службовців райдержадміністрації.

Керівник апарату районної

державної адміністрації                                                                                 Н.В. Чернолясова