line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Нормативно-правова база

ЗАКОН УКРАЇНИ "Про запобігання корупції"


Закон України від 07.04.2011 № 3207-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за корупційні правопорушення"


Закон України "Про забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві "


Указ Президента України "Про Порядок організації проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов'язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування"


Указ Президента України від 05.10.2011 року N 964/2011 "Про першочергові заходи з реалізації Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції"


ПОСТАНОВА КМУ "Про затвердження Порядку зберігання документів і використання відомостей, зазначених у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, та відомостей щодо відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента"


Постанова Кабінету Міністрів України № 1195 від 16.11.2011 "Про затвердження Порядку передачі дарунків, одержаних як подарунки державі, Автономній Республіці Крим,територіальній громаді, державним або комунальним установам чи організаціям"


НАКАЗ ГОЛОВДЕРЖСЛУЖБИ "Про затвердження Загальних правил поведінки державного службовця "


НАКАЗ ГОЛОВДЕРЖСЛУЖБИ "Про внесення змін до Загальних правил поведінки державного службовця, затверджених наказом Головдержслужби"


ФОРМА ДЕКЛАРАЦІЇ про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру"

План роботи з питань запобігання та протидії корупції
триває завантаження...

Декларування доходів керівництвом РДА
Голова РДА
триває завантаження...
 
І заступник
триває завантаження...
 
Заступник
триває завантаження...
 
 

Ukrainian English French German Italian Russian

Прокуратура Балаклійського району інформує

Прокуратура Балаклійського району

інформує

Прокуратурою Балаклійського району скеровано до суду обвинувальний акт по кримінальному провадженню за обвинуваченням посадових осіб райдержадміністрації у вчиненні кримінальних правопорушень з ознаками корупції, діями яких державі завдано збитків на суму понад 64 тис. грн.

 

Так, у березні 2012 року завідувачка одного з секторів Балаклійської районної державної адміністрації з корисною метою, яка полягала у привласненні бюджетних коштів, дала вказівку керівникові підконтрольного їй комунального підприємства фіктивно працевлаштувати в ньому на посадах підсобного робітника та діловода двох осіб, достовірно знаючи, що останні не мають наміру працювати на вказаних посадах.

 

Виконуючи вказівки начальниці, керівник підприємства видав завідомо неправдиві накази про прийняття на зазначені посади двох жителів Балаклії та в подальшому вносив недостовірні дані до документів обліку робочого часу, на підставі яких останнім нараховувалась заробітна платня. При цьому робота ними фактично не виконувалась, а нарахована заробітна платня за попередньою змовою була привласнена та розподілена між указаними посадовими особами.

 

Таким чином, за період з квітня 2012 по січень 2015 років суб’єктами корупційних правопорушень – завідувачкою сектора Балаклійської РДА та керівником комунального підприємства – шляхом привласнення бюджетних коштів державі завдано збитків на суму понад 64 тисяч гривень.

 

Обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ст.ст. 191 ч. 3 та 366 ч. 1 КК України, скеровано до Балаклійського районного суду.

 

Р. Сидоренко, прокурор району радник юстиції