line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Нормативно-правова база

ЗАКОН УКРАЇНИ "Про запобігання корупції"


Закон України від 07.04.2011 № 3207-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за корупційні правопорушення"


Закон України "Про забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві "


Указ Президента України "Про Порядок організації проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов'язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування"


Указ Президента України від 05.10.2011 року N 964/2011 "Про першочергові заходи з реалізації Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції"


ПОСТАНОВА КМУ "Про затвердження Порядку зберігання документів і використання відомостей, зазначених у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, та відомостей щодо відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента"


Постанова Кабінету Міністрів України № 1195 від 16.11.2011 "Про затвердження Порядку передачі дарунків, одержаних як подарунки державі, Автономній Республіці Крим,територіальній громаді, державним або комунальним установам чи організаціям"


НАКАЗ ГОЛОВДЕРЖСЛУЖБИ "Про затвердження Загальних правил поведінки державного службовця "


НАКАЗ ГОЛОВДЕРЖСЛУЖБИ "Про внесення змін до Загальних правил поведінки державного службовця, затверджених наказом Головдержслужби"


ФОРМА ДЕКЛАРАЦІЇ про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру"

План роботи з питань запобігання та протидії корупції
триває завантаження...

Декларування доходів керівництвом РДА
Голова РДА
триває завантаження...
 
І заступник
триває завантаження...
 
Заступник
триває завантаження...
 
 

Ukrainian English French German Italian Russian

Про стан роботи з питань запобігання та протидії корупції на 01.07.2012

ІНФОРМАЦІЯ

про стан роботи з питань запобігання та протидії корупції

в Балаклійський райдержадміністрації

(на 1 липня 2012 року)

За звітній період державними службовцями райдержадміністрації не було допущено жодного порушення вимог антикорупційного законодавства.

На належному рівні забезпечується виконання Заходів щодо усунення причин та умов, що сприяють вчиненню корупційних діянь та інших правопорушень, пов’язаних з корупцією, затверджених головою райдержадміністрації та Комплексного плану роботи з кадрами на 2012 рік затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 30.12.2011 року    № 226-к. в якому передбачені заходи спрямовані на запобігання проявам корупції серед державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування, а саме: розгляд даного питання на засіданнях колегії райдержадміністрації, засіданнях ради по роботі з кадрами, семінарах - навчаннях з державними службовцями та посадовими особами органів місцевого самоврядування та ін.

На виконання вимог фінансового контролю (стаття 12 Закону України ’’ Про засади запобігання і протидії корупції") у райдержадміністрації всі державні службовці до 1 квітня 2012 року подали декларацію про доходи, зобов’язання фінансового характеру та майновий стан щодо себе та членів сім’ї за 2011 рік.

13 березня 2012 року проведено засідання конкурсної комісії апарату райдержадміністрації на заміщення вакантної посади спеціаліста 1 категорії відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації, триває спеціальна перевірка.

З метою виконання актів Президента України та Кабінету Міністрів України щодо забезпечення відкритості та прозорості роботи райдержадміністрації, запобігання проявам корупції серед державних службовців систематично вживаються відповідні заходи, а саме щопонеділка на апаратній нараді у керівника апарату райдержадміністрації розглядається питання щодо проведеної роботи по запобіганню проявам корупції серед державних службовці в райдержадміністрації.

20 березня 2012 року проведено засідання колегії райдержадміністрації на якому в порядку контролю розглядалося питання "Про хід виконання рішення колегії райдержадміністрації від 23 грудня 2011 року "Про стан роботи з кадрами та дотримання вимог чинного законодавства про державну службу, про засади запобігання і протидії корупції в апараті райдержадміністрації та її структурних підрозділах".

На виконання листа заступника голови - керівника апарату Харківської обласної державної адміністрації В.В. Хоми від 28.03.2012 №01-79/2331 було направлено трьох посадових осіб органів місцевого самоврядування, які були притягнуті до адміністративної відповідальності до Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України для участі у тематичному семінарі за темою "Запобігання корупції в органах влади".

10.04.2012 проведено семінар - навчання з державними службовцями за участі начальника відділу ДПІ в Балаклійському районі Харківської області ДПС, на якому розглядалось питання щодо заповнення податкової декларації.

23 травня 2012 року голова районної державної адміністрації та голова районної ради, посадові особи районної державної адміністрації, районної ради, міської ради на підприємствах, установах та організаціях району провели День інформування населення на тему "Боротьба з корупцією – необхідна умова успішної реалізації ініційованих Президентом України В.Ф. Януковичем системних реформ".

25 червня 2012 року проведено засідання конкурсної комісії апарату райдержадміністрації на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії загального відділу апарату райдержадміністрації, надіслані у відповідні інстанції пакети документів переможця конкурсу для проведення спеціальної перевірки.

У районних засобах масової інформації районній газеті "Вісті Балаклійщини”, місцевому радіомовленні та на офіційному веб-сайті райдержадміністрації надається інформація з актуальних питань економічного і соціального розвитку Балаклійського району, роботи райдержадміністрації, тощо.

Для населення району в райдержадміністрації організовано роботу "Телефону довіри”, який працює щопонеділка за участі спеціалістів, відповідальних за роботу із зверненнями громадян.

В приміщенні райдержадміністрації на дошці оголошень розміщена інформація "Про випадки корупційних проявів інформуйте прокуратуру Балаклійського району на "гарячу лінію" тел. 2-35-15"

Згідно затвердженого графіка проводяться виїзні прийоми громадян головою та заступниками голови райдержадміністрації, про що повідомляється у засобах масової

інформації.

З березня місяця за участі голови райдержадміністрації, голови районної ради, керівників відповідних служб та організацій району на території місцевих рад проводяться сходи громадян.

На протязі шести місяців 2012 року до райдержадміністрації не надходило звернень чи скарг громадян щодо дій посадових осіб райдержадміністрації.

Балаклійського районною державною  адміністрацією  вживаються заходи щодо запобігання  проявам  корупції, як серед державних службовців так і посадових осіб органів місцевого самоврядування