line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Щотижнева апаратна нарада

rda panorama 130 червня під керівництвом голови районної державної адміністрації Віталія Карабанова відбулась щотижнева апаратна нарада.

 

 

 

 

 

  У ході наради відповідальні працівники районної державної адміністрації прозвітували про хід підготовки житлово-господарського комплексу та об'єктів соціальної сфери району до роботи у осінньо-зимовий період. На сьогоднішній день відповідними службами району здійснюються всі заходи згідно з затвердженим графіком підготовки, роботи виконані на 50 %.

  Під час наради голова райдержадміністрації Віталій Карабанов дав доручення підготувати інформацію щодо стану облаштування об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури району засобами безперешкодного доступу для людей з інвалідністю.  

  Крім того керівник району акцентував увагу присутніх керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації на виконанні всіх показників відповідно до моніторингу ефективності діяльності голів районних державних адміністрацій в окремих районах Харківської області.

   Також в ході апаратної наради головою РДА Віталієм Карабановим наголошувалось на необхідності здійснення заходів по боротьбі з карантинними бур’янами, викошуванню трави на узбіччях доріг, проведення робіт щодо розмітки дорожнього покриття на основних маршрутах району, благоустрою прилеглої території в/ч А -1352 та проведенні екологічного флешмобу (розчистка узбіччя автодороги с. Волохів – Яр – м. Балаклія), який був розпочатий 19 червня.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < вересня 2021 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь