line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Голова ХОДА ознайомився з роботою одного з найбільших підприємств Печенізького району

a757На заводі компанії «Фінпрофіль» працюють 75 співробітників, які отримують заробітну плату від 8 до 17 тис грн.

 

 

 

 

 

  Компанія займається виробництвом профілегнуттєвого та металообробного устаткування. На заводі працюють лінії для виготовлення армуючого профілю, устаткування для виробництва водостічних систем, лінії по виробництву профілів для монтажу гіпсокартонних плит, по виробництву металочерепиці тощо.

  Директор підприємства Ахмадхон Нажмітдінов повідомив Олексію Кучеру про те, що завод отримав підтримку від держави через простій в умовах карантину.

  «Під час карантину ми працювали тільки два дні, люди були вимушені відпочивати. Але ми отримали компенсацію через Службу зайнятості за квітень та травень. Плануємо, якщо підуть замовлення, то ми різницю між заробітною платою виплатимо», - розповів керівник підприємства.

  Також Олексій Кучер та Ахмадхон Нажмітдінов обговорили питання, пов’язані з умовами кредитування підприємців. Високі процентні ставки не дають можливості розвивати виробництво у повній мірі. Голова ХОДА пообіцяв розглянути можливості створення регіональних програм для надання кредитної допомоги бізнесу.

  Також у ході робочої поїздки голова ХОДА відвідав Печенізький районний будинок культури. У закладі працюють секції танцю, гуртки, спортивний зал з тренажерним обладнанням, зал для занять боксом. Також у приміщенні будинку культури розміщені центральна районна та дитяча бібліотеки, дитяча музична школа, де навчаються 40 учнів. Востаннє ремонт закладу проводився у 2011 році. Наразі проблемним питанням є ремонт фасаду будівлі. Крім того, Олексій Кучер ознайомився з роботою Артемівського НВК, де також необхідно утеплювати фасад.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2021 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь