line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Олексій Кучер привітав правоохоронців Харківщини з п’ятою річницею створення ГУНП

-fe06Урочисті заходи відбулися 3 липня.

 

 

 

 

 

 

 

  Голова ХОДА привітав поліцейських з річницею створення правоохоронної структури.

  «П’ять років тому ми задавали питання, яким буде новостворений орган правопорядку? На сьогоднішні день з впевненістю можу сказати, що всі ви впорались з поставленими завданнями, для розвитку поліції було зроблено дуже багато. Мало хто знає, яке навантаження ви витримуєте, тож зичу міцного здоров’я, витримки вам та вашим родинам», - звернувся до поліцейських керівник області.  

  Кращі працівники Головного управління Національної поліції в Харківській області були нагороджені відзнаками та грамотами ХОДА.

  У свою чергу начальник ГУНП в Харківській області Валерій Сокуренко привітав особовий склад та відзначив кроки, які були зроблені у розвитку правоохоронної системи Харківщини. Зокрема, він назвав функції з відновлення контролю й повернення окупованих територій та протидію вірусній загрозі.  

  «Поліція сьогодні - це не тільки орган реагування на правопорушення розкриття та розслідування злочинів, поліція захищає та надає допомогу людям, які цього потребують. Постійно відбувається робота з підвищення якості послуг. Тільки в поточному році було впроваджено нові форми та методи боротьби з організованою злочинністю, розпочато реформування підрозділів протидії незаконному обігу наркотиків, реформовано відділи кримінального аналізу, розширено співпрацю з європейськими правоохоронними центрами з кібербезпеки», - відзначив Валерій Сокуренко.

  Також він наголосив на активному застосуванні відеоаналітики в процесах моніторингу криміногенної ситуації в області.

  «Завдячуючи ХОДА використовуються нові механізми попередження майнових злочинів, у тому числі системи відеоспостереження, технічних засобів контролю доступу до майна, - підкреслив начальник поліції області. - Розпочаті роботи в територіальних громадах. В поточному році почали працювати нові методи протидії домашньому насильству. Захисні функції стали головною метою роботи підрозділів ювенальної превенції. Впроваджено інститут - шкільний офіцер поліції».

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2021 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь