line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У Харківському НДІ судових експертиз відкрили науково-прикладний музей

-8c48Відкриття музею приурочили до Дня судового експерта України.

 

 

 

 

 

 

  Із професійним святом працівників Харківського НДІ судових експертиз ім. Засл. проф. M.С. Бокаріуса привітав голова ХОДА Олексій Кучер.

  «Я вдячний за ту колосально роботу, яку ви проводите. Відзначу, що на фахівцях інституту лежить величезна відповідальність, кожен експерт є висококласним фахівцем у своїй сфері. Ваша робота в формі висновку є «законом» для прокурора і судді, тому що в основу обвинувального акту чи вироку лягають ваші дослідження. Зичу міцного здоров’я та наснаги вам», - звернувся до присутніх керівник області.

  Під час відкриття музею Олексій Кучер запевнив, що інститут матиме його повну підтримку у вирішення нагальних питань.

  «Дякую за те, що запросили на відкриття. Але сьогодні я просто перерізав стрічку. Цей музей - заслуга керівника та колективу, які вклали сюди свою душу. Очевидно, що ви вболіваєте за свою справу. Я зі свого боку прошу - повідомляйте, що від нас треба, ми підтримаємо», - сказав Олексій Кучер.

  Директор НДІ  розповів, що для музею підготували історичні матеріали й наробки засновника інституту професора Миколи Бокаріуса, який в 1923 році заснував кабінет науково-судової експертизи. Микола Бокаріус також мріяв про створення  музею, де молоді співробітники могли б навчатися й порівнювати: як робилися експертизи раніше.

  Олександр Клюєв зазначив, що сьогодні Інститут потужно розвивається. Особливо важливою є робота фахівців нових видів судово-експертних спеціальностей – це дослідження механізмів техногенних вибухів, наявності пестицидів у навколишньому середовищі, проведення геологічних та ветеринарних досліджень.

  «Ми відчуваємо увагу з боку суспільства, державних органів влади та органів місцевого самоврядування. Це свято дійсно дає нам наснагу. Інститут як одна із провідних установ судово-експертної галузі й надалі буде якісно експертно виконувати свої функції. Також зазначу, що НДІ є повноправним  членом міжнародної спілки європейських експертних установ», - сказав Олександр Клюєв.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < січня 2022 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь