line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У селищі Савинці на Балаклійщині завершили будівництво амбулаторії

thumb-newsDocument-827x574-7ef9Це одна з 50 сільських амбулаторій, які обіцяли збудувати в області ще у 2018 році. Проте, як і десятки інших, вона перетворилася на довгобуд.

 

 

 

 

 

 

 

Добудувати заклад вдалося вже у цьому році: роботи були завершені наприкінці червня.

З результатом робіт ознайомився голова ХОДА Олексій Кучер, який 3 липня відвідав Балаклійський район з робочою поїздкою.

«Сільські амбулаторії - наше болюче питання. Знаємо, що людям пообіцяли відкрити багато амбулаторій, а зробили мало. Ми продовжуємо зараз це будівництво і фактично вимушені виконувати попередні обіцянки. Разом з тим ми не зважаємо на такі проблеми, намагаємося прискорити всі ці процеси і завершити всі будівництва амбулаторій. Це дуже важливо», - прокоментував голова ХОДА.

Він наголосив на тому, що відкриття закладу – в першу чергу заслуга мешканців району та області.

«Я хочу взагалі змінити уявлення людей про те, що інфраструктурні об’єкти відкриває керівництво області, голова ХОДА особисто. Ці об’єкти будуються за податки наших мешканців. І ми їм дякуємо за те, що можемо відновлювати інфраструктуру і будувати нові об’єкти. Сьогодні відкрито чергову амбулаторію, а на черзі в цьому році ще декілька», - сказав керівник області.

Савинська амбулаторія обслуговуватиме мешканців населених пунктів Савинці, Довгалівк, Залиман та Норцівка – загалом понад 6600 чоловік. Тут працюватимуть 3 сімейних лікаря, 9 молодших медичних працівника, 2 молодші медичні сестри, реєстратор та водій.

Амбулаторія обладнана сучасними меблями, медичним оснащенням, має 3 мобільні телемедичні комплекси для обстеження населення та проведення телемедичних консультацій з лікарями другого та третього рівня надання медичної допомоги. Для обслуговування вдома заклад має 2 автомобілі.

 


 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < січня 2022 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь