line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У Харкові відбувся круглий стіл на тему збереження наявних та створення нових робочих місць

-ed10Захід провів заступник голови ХОДА Євгеній Грицьков у приміщенні Харківського обласного центру зайнятості.

 

 

 

 

 

  Участь у засіданні взяли керівники податкової служби, Пенсійного фонду області та представники трудових колективів і виробничих підприємств.

  На початку зустрічі Євгеній Грицьков навів дані реєстру застрахованих осіб державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, згідно з якими у травні цього року в усіх регіонах України, включно з Харківщиною, відбулося значне зменшення чисельності найманих працівників та оплати праці. Так, станом на 1 червня 2020 року в області загальна чисельність найманих працівників у порівнянні з аналогічним періодом минулого року зменшилась на 45 тис. осіб, або на 6,8%, з 665 до 620 тис. осіб. При цьому зросла чисельність застрахованих осіб - найманих працівників, які отримують заробітну плату на рівні або менш за мінімальну.

  За словами заступника керівника області, така ситуація незадовільно впливає на надходження єдиного соціального внеску, найскладніша ситуація - на низці державних та приватних промислових підприємств області.

  «Сьогодні в області вживається ціла низка заходів, що спрямовані на стабілізацію ситуації на підприємствах, водночас у співпраці з сьогоднішніми учасниками круглого столу ми повинні визначити заходи щодо стабілізації ситуації на ринку праці області та підготувати пропозиції до уряду з приводу заходів реагування, які необхідно вжити», - звернувся до присутніх Євгеній Грицьков.

  Учасники круглого столу заслухали представників підприємств області щодо ситуації в трудових колективах та питань виплати зарплат.

  Під час наради директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко повідомив, що на Харківщині близько 20 тис. суб’єктів підприємницької діяльності подали заявки для участі в державній програмі щодо компенсації коштів у період карантину представникам середнього та малого бізнесу на загальну суму 124 млн грн, що є найбільшим показником в Україні.

  «По частковому безробіттю - 25 виробничих підприємств отримали 21 млн грн для збереження 8 тис. робочих місць», - надав дані Володимир Міненко.

  Серед проблемних питань, які озвучив Володимир Міненко, - необхідність збільшити фінансування центру зайнятості для відновлення дії низки програм. З такою пропозицією він запропонував звернутися до уряду.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < жовтня 2021 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь