line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Офтальмологічний корпус ОКЛ планують обладнати для прийому хворих на COVID-19

3d8eГолова ХОДА Олексій Кучер оглянув стан приміщень лікарні. Для того, щоб лікувати тут пацієнтів з коронавірусом, потрібно завершити ремонтні роботи.

 

 

 

 

  Керівництво області розглядає можливості розширення ліжкового фонду для хворих на COVID-19 у регіоні. Про це повідомив голова ХОДА Олексій Кучер під час відвідування Харківської обласної клінічної лікарні.

  Він оглянув окремий офтальмологічний корпус на території цього медичного закладу. Будівля має значні площі, тут є можливості для підведення кисню. Проте для того, щоб тут приймати хворих, потрібно завершити ремонт. Роботи частково провели в попередні роки коштом ЄБРР – замінили вікна та двері, частково відремонтували коридори та інші внутрішні приміщення. Але відновлювальні роботи так і не завершили – у результаті більшість палат потребують ремонту, також необхідна заміна проводки та інших інженерних комунікацій. За наявності фінансування підготувати один поверх лікарняного закладу для прийому хворих можливо приблизно за місяць.

  «Необхідно починати цей процес, - підсумував після огляду закладу голова ХОДА. - Ми не будемо відкладати й запропонуємо розглянути питання виділення коштів на наступній сесії обласної ради. Також необхідно одразу закладати можливість проведення кисню в цей корпус – тим більше, що тендерна процедура на такі роботи зараз спрощена».

  Олексій Кучер також рекомендував керівництву ОКЛ уже зараз вирішувати кадрове питання – щоб у разі, якщо корпус буде залучено до прийому хворих, вистачило персоналу для роботи з ними.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2021 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь