line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Голова ХОДА ознайомився з роботою Харківського м'ясокомбінату

-6af622 вересня Олексій Кучер відвідав одне з найстарших підприємств харчової промисловості регіону.

 

 

 

 

 

  Під час візиту на ТОВ «Харківський м'ясокомбінат» Олексію Кучеру показали виробничі потужності заводу та обладнання, на якому тут випускають продукцію. Знайомлячи керівника області з підприємством, головний інженер ХМК Анатолій Пекаренін зазначив, що історія виробництва охоплює майже столітній період.

  «М'ясокомбінат неодноразово технічно переоснащувався, зростали його виробничі потужності, впроваджувалось виробництво нових видів продукції. Нині це підприємство з повним виробничим циклом від забою худоби до вакуумного пакування готової продукції», - зазначив Анатолій Пекаренін.

  Олексію Кучеру презентували роботу різних цехів підприємства. Тут встановлено обладнання провідних німецьких та австрійських фірм, використовується вітчизняна сировина. Асортимент продукції, що виробляється підприємством, налічує понад 150 найменувань.

  Голова ХОДА поспілкувався з колективом підприємства, на ХМК зараз працює 235 фахівців, середня зарплата складає близько 7,5 тис. грн.

  Підсумовуючи поїздку, керівник області відзначив велику роль підприємств харчової промисловості для розвитку економіки регіону.

  «Рівень харківських промисловців досить високий, але ми точно можемо досягти більшого. Ми готові допомагати вам у вирішенні нагальних питань. Головне, щоб підприємство працювало стабільно та заробляло кошти, тоді робітники будуть забезпечені нормальною зарплатою, а держава отримає податки», - сказав Олексій Кучер.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2021 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь