line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів

ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядження голови

районної державної адміністрації

від 29.05.2012 № 370,

зареєстровано в Балаклійському

районному управлінні юстиції

Харківської області

18 червня 2012 року № 2/152

 

 

Порядок

відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк

документів, що надаються за запитами на інформацію, розпорядником

якої є Балаклійська районна державна адміністрація Харківської області

 

1. Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, розпорядником якої є Балаклійська районна державна адміністрація Харківської області (далі – Порядок), визначається механізм відшкодування запитувачами інформації фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються Балаклійською районною державною адміністрацією Харківської області за запитами на інформацію.

Цей Порядок застосовується у випадку коли Балаклійська районна державна адміністрація Харківської області є належним розпорядником інформації.

2. Відшкодування запитувачами інформації фактичних витрат на копіювання або друк документів здійснюється у разі потреби у виготовленні більш як 10 сторінок запитуваних документів. Починаючи з першої сторінки, та відповідно до розмірів плати за копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію Балаклійською районною державною адміністрацією Харківської області, затверджених розпорядженням голови Балаклійської районної державної адміністрації.

3. Розмір відшкодування витрат на копіювання або друк запитуваних документів визначається відділом фінансово - господарського забезпечення апарату Балаклійської районної державної адміністрації (далі - відділ фінансово - господарського забезпечення).

4. Спеціаліст І категорії загального відділу апарату Балаклійської районної державної адміністрації Харківської області, на якого покладено виконання обовʼязків з питань доступу до публічної інформації, у разі необхідності копіювання або друку документів за запитом на інформацію обсягом більш як 10 сторінок подає заявку на виписку Рахунка для здійснення оплати витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію (далі – Рахунок), до відділу фінансово - господарського забезпечення апарату Балаклійської районної державної адміністрації Харківської області за формою згідно з Додатком 1.

Спеціалістом І категорії загального відділу апарату Балаклійської районної державної адміністрації Харківської області здійснюється облік заявок у відповідному журналі.

5. На підставі отриманої заявки відділ фінансово - господарського забезпечення апарату Балаклійської районної державної адміністрації Харківської області протягом одного робочого дня виписує Рахунок за формою згідно з Додатком 2 і передає його спеціалісту І категорії загального відділу апарату Балаклійської районної державної адміністрації Харківської області, для направлення в установлений законом строк запитувачу інформації.

Відділом фінансово - господарського забезпечення апарату Балаклійської районної державної адміністрації Харківської області здійснюється облік Рахунків у відповідному журналі.

Рахунок на відшкодування витрат надсилається запитувачу в строк, установлений законом для надання відповіді на запит на інформацію.

6. Оплата Рахунку на відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, здійснюється у будь-якій фінансовій установі, зручній для запитувача.

7. Не пізнішу наступного дня після надходження від запитувача інформації коштів на рахунок Балаклійської районної державної адміністрації Харківської області відділ фінансово - господарського забезпечення апарату Балаклійської районної державної адміністрації передає до загального відділу апарату районної державної адміністрації копію виписки з Рахунка, на який зараховано кошти, завізовану відповідальною особою відділу фінансово - господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації з поставленням її прізвища, імені, по батькові та поточної дати.

8. Запитувані документи надаються після підтвердження повної оплати Рахунка протягом трьох робочих днів після підтвердження факту оплати.

9. Відповідь на запит не надається у разі повної або часткової відмови запитувача від оплати витрат, пов’язаних із наданням відповіді за запитом на інформацію.

 

Керівник апарату

районної державної адміністрації                                    Н.В. Чернолясова